Connect with Us

All posts tagged "in"

Aktualitet 22:22 - 23 Korrik, 2019

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet...

Aktualitet 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Fashion 11:53 - 29 Maj, 2019

Atlete verore/Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni sa më “in”

Këto atlete mund t’i kombinoni me fustane, por edhe me veshje sportive, kjo i përket shijes suaj. Ajrosja e plotë e këmbës është një nga benefitet...

Fashion 11:53 - 13 Maj, 2019

Bikinit më ‘in’ për të mbuluar difektet e barkut/Zbulojini këtu

Disa nga rroba banjet më fantastike të cilat arrijnë që të mbulojnë më së miri defektet në trup, veçanërisht në zonën e barkut, do t’i shikoni...

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 21 Prill, 2019

Foto/Kombinimet pranverore më ‘in’ për momentin që do ju bëjnë të dukeni mahnitëse

Disa ide brilante prej të cilave mund të frymëzohemi dhe duhet t’i veshim gjatë stinës aktuale i gjeni në fotot e mëposhtme.  

Fashion 14:10 - 14 Prill, 2019

Cilat janë ngjyrat e buzëkuqeve më ‘in’ për momentin? Zbulojini këtu

Tashmë që jemi në stinën e pranverës kemi mundësi që të eksperimentojmë me ngjyra të ndryshme, jo vetëm lidhur me veshjet, por edhe me buzëkuqet. Disa...

Aktualitet 21:30 - 5 Prill, 2019

Çantat më “in” të këtij sezoni/Kompletojnë më së miri çdo veshje

E dini cilat janë çantat më “in”? Në fotot në vijim gjenden të gjitha çantat të cilat do të kompletojnë më së miri veshjen tuaj dhe...

Fashion 13:25 - 11 Mars, 2019

30 çantat që janë më “in” s’duhet të të shpëtojnë nëse je e fiksuar pas modës

Nëse je e fiksuar pas modës dhe veçanërisht pas çantave, je në vendin e duhur. Në vijim do iu njohim me 30 llojet e çantave që...

Aktualitet 12:40 - 31 Tetor, 2018

Ngrohtë dhe me stil: Këto janë 4 veshjet që i duhen çdo vajze për të qënë “In” edhe kur është ftohtë

Kombinimi i veshjeve të dimrit është nga problemet më të mëdha të të gjitha vajzave. Të jesh e veshur me stil dhe njëkohësisht të jesh gjithë...

Aktualitet 22:00 - 19 Nentor, 2017

Trendet që janë in për 2018-ën/ Dhe ato që janë out

Me mbylljen e vitit në horizont, është koha të merrni masa për veshjet tuaja. Dhe jo më kot kemi ardhur me këtë artikull i cili do...

Fashion 19:30 - 23 Janar, 2017

Cantat më in të momentit

Çanta është një ndër aksesorët më të rëndësishëm në jetën e një femre. Nëse do të na jepej mundësia do të blinim nga një të re...

Fashion 10:30 - 22 Janar, 2017

Xhaketat e lëkurës shumë “in” këtë sezon

Modele të njohura i kemi parë pafundësisht në kombinim me xhaketa lëkure, kurse brand-i i tyre i preferuar quhet Nour Hammour! Nëse ka pjesë të cilën...

Fashion 17:30 - 20 Janar, 2017

Fustani i zi , gjithmonë “in”

Ne vitin 1926, Coco Chanel do të revolucionarizonte botën e modës duke prezantuar fustanin e shkurtër të zi. I krijuar fillimisht si shenjë zie për të...

Fashion 15:30 - 5 Janar, 2017

Bizhuteritë më ‘in’ të momentit

Nga rikthimi i vathëve të mëdhenj, tek kavilieret dhe varëset me motive folk, ja të gjitha trendet për pranverë-verën 2017. Cilat janë trendet e pasarelave pranverë-verë...

Fashion 15:30 - 2 Janar, 2017

Xhaketat e kamoshit “in” të momentit

Këpucët prej kamoshi nuk janë të vetmet trende për këtë sezon, edhe xhaketat janë shumë të preferuara nga vajzat e apasionuara pas modës. Xhaketat apo palltot...

Fashion 15:30 - 29 Dhjetor, 2016

Bluja gjithmonë ‘in’

Nëse ndiheni në siklet se cfarë ngjyrë ta zgjidhni fustanin ideal, mos ngurroni. Ngjyra idealëe është bluja, rrëfejnë studiuesit emodës, ndërsa testimi I bërë në 100...

Fashion 12:30 - 24 Dhjetor, 2016

Ja cilat janë këpucët më ‘in’ të momentit

Sdo ta besoni por këto janë këpucët më ‘in’ të sezonit. Mundohuni të evitoni këpucët me takë të hollë, dhe të përdorni ato me taka të...