Connect with Us

All posts tagged "in"

Aktualitet 22:22 - 23 Korrik, 2019

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet...

Aktualitet 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Fashion 11:53 - 29 Maj, 2019

Atlete verore/Çfarë duhet të vishni këtë verë që të jeni sa më “in”

Këto atlete mund t’i kombinoni me fustane, por edhe me veshje sportive, kjo i përket shijes suaj. Ajrosja e plotë e këmbës është një nga benefitet...

Fashion 11:53 - 13 Maj, 2019

Bikinit më ‘in’ për të mbuluar difektet e barkut/Zbulojini këtu

Disa nga rroba banjet më fantastike të cilat arrijnë që të mbulojnë më së miri defektet në trup, veçanërisht në zonën e barkut, do t’i shikoni...

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 21 Prill, 2019

Foto/Kombinimet pranverore më ‘in’ për momentin që do ju bëjnë të dukeni mahnitëse

Disa ide brilante prej të cilave mund të frymëzohemi dhe duhet t’i veshim gjatë stinës aktuale i gjeni në fotot e mëposhtme.  

Fashion 14:10 - 14 Prill, 2019

Cilat janë ngjyrat e buzëkuqeve më ‘in’ për momentin? Zbulojini këtu

Tashmë që jemi në stinën e pranverës kemi mundësi që të eksperimentojmë me ngjyra të ndryshme, jo vetëm lidhur me veshjet, por edhe me buzëkuqet. Disa...

Aktualitet 21:30 - 5 Prill, 2019

Çantat më “in” të këtij sezoni/Kompletojnë më së miri çdo veshje

E dini cilat janë çantat më “in”? Në fotot në vijim gjenden të gjitha çantat të cilat do të kompletojnë më së miri veshjen tuaj dhe...

Fashion 13:25 - 11 Mars, 2019

30 çantat që janë më “in” s’duhet të të shpëtojnë nëse je e fiksuar pas modës

Nëse je e fiksuar pas modës dhe veçanërisht pas çantave, je në vendin e duhur. Në vijim do iu njohim me 30 llojet e çantave që...