Connect with Us

All posts tagged "imagjinate"

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt
Showbizz 09:30 - 15 Shtator, 2020

Modelja që nuk e njeh kompleksin/ Fotot e saj çmendin meshkujt

Mathilde Tantot është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka një numër prej 7.9 milionë ndjekësish në rrjetet sociale. Mathilde është bërë shumë e...

Showbizz 10:35 - 2 Qershor, 2020

FOTOT-Rihanna shfrenon imagjinatën e meshkujve/ Tregon asetet bombastike me veshjen intime

Këngëatrja me famë botërore Rihanna i ka çmendur të gjithë fansat e saj teksa ka pozuar me veshje intime. Bukuroshja nga Barbados është shfaqur e veshur...

Kryesore Show Biz 14:25 - 24 Korrik, 2019

Foto- Modelja seksi nuk i lë vend imagjinatës/ Tregon “asetet” bombastike me bikini

Modelja e revistës “Vogue”, Emily Ratajkowski së bashku me linjën e saj të bikinit tanimë do të krijojë dhe bluzat e saj! 28 vjeçarja ka postuar...

Aktualitet 13:16 - 27 Maj, 2019

Foto+18/Modelja ruse nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon format bombastike

Anastasia Kvitko njihet si super modelja ruse e cila ekspozon linjat e saj bombastike dhe ja kalon Kim Kardashian. Në fotot e saj të postuara në...

Kryesore Show Biz 12:53 - 17 Prill, 2019

Foto+16/Trendi që nuk lë vend për imagjinatë, vajzat po vishen vetëm me shiritë të ngjitur pas trupit

Ky trend i rrezikshëm që nuk lë shumë vend për imagjinatën u prezantua në pasarela vitin e shkuar nga Joel Alvarez me projektin Black Tape duke...

Kryesore Show Biz 14:40 - 13 Mars, 2019

Foto +18/Modelja nuk lë vend për imagjinatë, fotoja e saj “thyen” rrjetin

Ajo u bë e famshme vitin e kaluar, pasi luajti rolin e një striptisteje në serialin “Coronation Street”. Kjo nuk është hera e parë që aktorja...

Kryesore Show Biz 14:53 - 6 Mars, 2019

“Jam fiksuar”/ Demi Rose s’lë vend për imagjinatë, shfaqet e shtrirë në shtrat me…

Demi Rose bëhet shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të formave të saj bombastike. Së fundmi Demi është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka...

Aktualitet 15:32 - 2 Shtator, 2017

Foto/ Lulet më të çuditshme në botë

Imagjinata e natyrës mund të jetë e shumëllojshme dhe në të njëjtën kohë edhe e çuditshme. Ndoshta nuk e dinim se në botë mund të ekzistojnë...