Connect with Us

All posts tagged "Ilda Bejleri"

Showbizz 11:58 - 6 Gusht, 2020

“Jo çdokush mund të flasë për futbollin”/ Rrëfehet Ilda Bejleri: Ja pse u shkëputa nga televizioni

Moderatorja Ilda Bejleri ka folur për shkëputjen e saj nga televizioni. Moderatorja e njohur u shpreh se pavarësisht projekteve të cilat i janë ofruar ka preferuar...

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion
Showbizz 21:26 - 19 Korrik, 2020

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion

E cilësuar si imazhi i Digitalb, Ilda Bejleri, u largua nga ky format pas një sherri me komentatorin Dritan Shakohoxha. Largimi i saj nga Digitalb dhe...

Showbizz 12:22 - 4 Maj, 2020

“Direkt tek krevati ti”/ Ilda Bejleri i jep përgjigjen e prerë moderatorit: Nuk bëj kompromis me këtë

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është një nga personazhet e ekranit e cila është përfolur shumë në mediat rozë. Pak kohë më parë ajo është shprehur...

Sociale 21:11 - 26 Mars, 2020

Video-Ilda Bejleri me lot në sy nga karantina/ Kam ankth, më duket sikur tavani po bie mbi kokë

Ashtu si të gjithë shqiptarët edhe moderatorja Ilda Bejleri ndodhet prej dy javësh e izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit. Përmes një videoje...

Lajme 21:07 - 15 Shkurt, 2020

Dëshmia për aksidentin/ Reagon sërish Ilda Bejleri: Varfëria i nxjerr njerëzit nga vetja

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar  në rrjetet sociale pas dëshmisë në komisariat të një prej dëshmitarëve të ngjarjes së dy ditëve më parë, ku pretendohet se...

Kronika 17:53 - 13 Shkurt, 2020

Aksidentoi 63 vjeçaren dhe u largua nga vendngjarja/ Sa vite burg rrezikon Ilda Bejleri

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri po përballet me një situatë aspak të këndëshme, pas aksidentit që shkaktoi mbrëmjen e djeshme pranë drejtorisë së Policisë së...

Kronika 15:07 - 13 Shkurt, 2020

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash

Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur Ilda Bejleri po përballet me një tjetër telash. Ndërsa jep detaje në lidhje me aksidentin e një...

Kronika 09:58 - 13 Shkurt, 2020

“Nuk mbaj përgjegjësi”/ Ilda Bejleri sqaron aksidentin: Gruaja u rrëzua në nxitim e sipër

Pas shoqërimit në polici mbrëmjen e djeshme, ka reaguar sërish moderatorja e njohur e sportit, Ilda Bejleri. Bejleri ka reaguar përmes një postimi në Instastory duke...

Kronika 09:46 - 13 Shkurt, 2020

Aksidentoi një grua dhe u largua nga vendngjarja/ Policia shoqëron Ilda Bejlerin

Policia e Tiranës ka shoqëruar gjatë natës moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident. Ngjarja ndodhi pranë drejtorisë...

Kronika 23:12 - 12 Shkurt, 2020

“Më hodhi dy metra tutje si leckë dhe nuk ndaloi”/ Flet gruaja që aksidentoi Ilda Bejleri

63 vjeçarja e aksidentuar nga Ilda Bejleri ka folur për mediat nga Spitali Universitar i Truamës. Në një rrëfim për Dritare.net, e moshuara shprehet se ka...

Kronika 21:42 - 12 Shkurt, 2020

Aksidenti i Ilda Bejlerit/ Reagon policia: Po punojmë për të kapur mjetin

Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme  tek Ura e Lanës ku mbeti e plagosur një  grua, 63...

Kronika 21:28 - 12 Shkurt, 2020

Aksidentoi 63-vjeçaren/ Reagon sërish Ilda Bejleri: Të ishte situatë serioze nuk kisha ikur

Moderatirja Ilda Bejleri ka reaguar sërish lidhur me lajmin e publikuar në mediat online ku thuhet se ajo ka shkaktuar një aksident mesditën e sotme pranë...

Kronika 19:45 - 12 Shkurt, 2020

“Përplasi kalimtaren me makinë dhe u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes”/ Reagon Ilda Bejleri

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar pas lajmit të publikuar në median online ku thuhet se ajo ka shkaktuar një aksident mesditën e sotme pranë Drejtorisë së...

Kronika 19:27 - 12 Shkurt, 2020

Ilda Bejleri aksidenton rëndë të moshuarën/ Largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një 64-vjeçare, e identifikuar si Enriketa Gjuzi, është goditur nga një makinë me...

Kryesore Show Biz 13:43 - 28 Korrik, 2019

“Dështakët fokusohen tek fituesit”/ Ilda Bejleri nuk përmbahet, pozon gjysmë e zhveshur

Prej disa ditësh moderatorja Ilda Bejleri ka “rrëmbyer” të gjithë vëmendjen e shtypit rozë. Moderatorja po kalon pushimet në ishullin grek, nga ku nuk ndal së...

Kryesore Show Biz 22:00 - 27 Korrik, 2019

Sherri me Shakohoxhën dhe largimi nga Digitalb/ Ilda Bejleri sapo konfirmoi gjithçka

Moderatroja Ilda Bejleri prej ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Largimi i saj nga Digit Alb dhe sherri me Shakohoxhën u përfol shumë dhe...

Kryesore Show Biz 11:13 - 26 Korrik, 2019

Ilda Bejleri në Top Channel?/ Moderatorja takim me gazetarin e njohur

Prej ditësh lajmi për largimin e moderatores Ilda Bejleri nga DigitAlb është bërë kryefjala e shtypit rozë. Pritet që moderatorja të shfaqet në ekranin e Top...

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion
Kryesore Show Biz 18:55 - 24 Korrik, 2019

“Kam nevojë për armiq të rinj”/ Ilda Bejleri ka një mesazh për të gjithë ata që e urrejnë

Moderatorja Ilda Bejleri është një nga vajzat më të komentuara të ekranit dhe si e tillë e shohim çdo herë tejet aktive në rrjetet sociale., Prej...

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion
Aktualitet 16:05 - 1 Qershor, 2019

Moderatorja tregon planet për biznes/ Ja me çfarë do të merret Ilda Bejleri

Moderatoren Ilda Bejleri për vite me radhë e kemi parë në ekran duke prezantuar emisione sportive. E ftuar në emisionin “Pasditja ime” ajo ka zbuluar se...

Kryesore Show Biz 12:11 - 30 Dhjetor, 2018

Ilda Bejleri e thotë troç/Ja cila kolege nuk i mungon aspak

E ftuar në “Shiko kush luan” mbrëmjen e kaluar, moderatorja Ilda Bejleri zbuloi se cila moderatore e larguar nga Digitalb nuk i mungon fare. Teksa u...

Aktualitet 10:24 - 11 Tetor, 2018

Postoi foton para ndeshjes/ Fansat kapin detajin shokues tek Ilda Bejleri

Pak para ndeshjes Shqipëri-Jordani, gazetarja Ilda Bejleri postoi një foto nga stadiumi ku shfaqej gjithnjë në super formë dhe gati për të përcjellë ndeshjen. Komplimentat nuk...

Braktisi Top Channel në mes të sezonit/ Ilda Bejleri shkon në një tjetër televizion
Aktualitet 20:43 - 3 Gusht, 2018

Më seksi se kurrë/ Ilda Bejleri në krah të moderatorit të njohur

Një ndër moderatoret më seksi të emisioneve sportive, Ilda Bejleri ka mahnitur publikun me një video të postuar në rrjetet sociale. Ilda Bejleri, e cila tërheq...

Kryesore Show Biz 10:50 - 21 Qershor, 2018

Ilda Bejleri ‘çmend’ shikuesit!/ “Djeg” rrjetet sociale me veshjen e saj në emisionin sportiv

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk...