Connect with Us

All posts tagged "identitete"

Dy shqiptaret e arratisur nga burgu i Greqise
Aktualitet 14:58 - 2 Janar, 2019

Foto-U arratisën nga burgu në Athinë/ Zbulohen identitetet e dy shqiptarëve

Janë zbuluar fotot dhe identitetet e dy shqiptarëve që u arratisën nga burgu i sigurisë së lartë në Koridhalo të Athinës. Mediat greke raportojnë se dy...

vendi ku ndodhi vrasja ne ish-bllok dhe ervis martinaj
Aktualitet 15:53 - 3 Nentor, 2018

Detajet e reja ‘fundosin’ Martinajn/ Ja kërkesa e Prokurorisë për biznesmenin

Ervis Martinaj, i plagosuri i atentatit në ish-bllok aktualisht ndodhet në ‘arrest me burg’, ndërsa tre ditë më vonë i mbaron afati 30-ditor. Por një detaj...

Aktualitet 16:43 - 19 Shkurt, 2017

Dokumenti/ Deputeti i PS me identitete të rreme

Deputeti i Partisë Socialiste Armando Prenga rezulton se ka mbajtur disa emra të rreme në Itali. Sic shihet në dokumentin e policisë Italiane, deputeti socialist, ka...