Connect with Us

All posts tagged "ide"

Life Style 10:15 - 9 Mars, 2019

5 ide të thjeshta për mëngjes që s’do t’iu shëndoshin dhe do t’ju mbajë të balancuar

Dietologu Keri Glassman thotë se kjo mënyrë këshillohet edhe për ta mbajtur nën kontroll peshën. Gjithsesi, sfida është si ta ushqeni veten dy herë përpara drekës...

Aktualitet 20:30 - 17 Shkurt, 2019

6 super-ide si t’i veshim getat rrjetë pa ngjarë e ekzagjeruar

Getat ose çorapet rrjetë janë një nga trendet që po shohim prej kohësh në stilin e rrugës apo në sfilatat e modës. Këto blogere na frymëzojmë...

ide dhuratash per shen valentin
Aktualitet 23:00 - 7 Shkurt, 2019

Nuk dini se ç’ti dhuroni partnerit?/ Ju sjellim katër ide dhuratash për Shën Valentin

Libër? Një libër është zgjidhja më e mirë, nëse nuk ke asnjë ide për dhuratën që do t’i bësh partnerit për Shën Valentin. Mund ti dhurosh...

Cifti i lumtur,tregon perceptimin per dashurine
Aktualitet 22:40 - 7 Shkurt, 2019

Ҫifti i lumtur/Zgjidh njё nga tre çiftet dhe do tё zbulosh idenё tёnde mbi dashurinё

Ҫifti i parё Ti mendon se tё dy partnerёt duhet tё sakrifikojnё diҫka nga vetja pёr tё qenё tё lumtur. Lumturinё duhet ta kёrkojnё tё dy...

Fashion 16:25 - 6 Shkurt, 2019

28 ide kombinime që mund t’i kopjojmë çdo ditë të shkurtit

Shkurti erdhi dhe dimri është drejt fundit! Ne po kërkojmë për frymëzim stili më shumë se kurrë më parë dhe jemi shumë të lumtura, që blogeret...

shoqeri me ishin
Aktualitet 13:20 - 31 Janar, 2019

Shok me ishin/Ide e mirë apo lëre fare?!

Mund t’i ndodhë të gjithëve. Ti del me dikë për muaj me radhë, por vjen një moment dhe e kupton që gjërat s’po funksionojnë. Gjithsesi, ish-i...

Kuriozitete 17:00 - 29 Janar, 2019

Djema, këto ide mund t’ju ndihmojnë të krijoni një atmosferë perfekte për festën e Shën Valentinit

Me siguri të gjithë të dashuruarit po mendojnë diçka për të surprizuar partnerët e tyre të zemrës në ditën e veçantë të Shën Valentinit. Ndërkohë që...

Aktualitet 03:20 - 1 Janar, 2019

8 ide veshjesh dimërore që do të na nxjerrin nga kriza e kombinimeve ku jemi futur

Vetëm për shkak se jashtë bën ftohtë kjo nuk do të thotë që duhet të privohemi nga mënyra e të veshurit. Pavarësisht se na duhet të...

Aktualitet 11:52 - 25 Dhjetor, 2018

Ide për tryezë festive dhe të paharrueshme Krishtlindjeje

Tryeza juaj e festave po përgatitet të zbukurohet dhe sigurisht që nuk duam që ajo të kalojë pa u vënë re. Ekzistojnë dy rregulla për krijimin...

Aktualitet 19:45 - 22 Dhjetor, 2018

U zgjuat nga gjumi? Ja 8 ide brilante se çfarë të hani për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës suaj. Kështu që jo vetëm që nuk duhet ta anashkaloni, por edhe të ushqeheni në mënyrën e duhur....