Connect with Us

All posts tagged "ide"

Fashion 13:40 - 15 Maj, 2019

Disa ide brilante/Zbuloni çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen tuaj këtë verë

Disa njerez preferojnë që pushimet t’i nisin përpara sezonit të nxehtë të verës, dhe në vijim do keni mundësinë që të njiheni me gjithçka duhet të...

Fashion 11:53 - 12 Maj, 2019

Cilat janë çantat më “in” të kësaj vere? Ja disa ide frymëzuese

Llojet e çantave që do të shikoni më poshtë mund t’i mbani gjatë përditshmërisë, por edhe kur shkoni me pushime dhe të jeni të sigurta që...

Fashion 12:53 - 5 Maj, 2019

Kombinimi i pantallonave të bardha/ Zbuloni disa ide interesante

Nëse i adhuroni pantallonat e bardha, por herë pas here keni dilema pasi nuk dini si t’i kombinoni, atëherë ky artikull do ju shpëtojë. Në vijim...

Fashion 12:40 - 5 Maj, 2019

Si të visheni në shtrat? Ja disa ide për pizhamat më ‘in’ këtë sezon

Me ndryshimin e stinëve, duhet të ndryshojmë edhe pizhamet në gardërobë. Llojet e pizhameve që do të shihni më poshtë janë super “in” dhe çdo femër duhet...

Fashion 13:40 - 1 Maj, 2019

Si të vishemi në ditë me shi? Ja disa ide fantastike

Në fotot në vijim do iu njohim me disa lloje kombinimesh të cilat janë më se të përshtatshme për ditët me shi, dhe për më tepër...

Life Style 12:53 - 26 Prill, 2019

Keni zbokth në vetulla? Çfarë e shkakton dhe disa ide si ta hiqni qafe

Përgjithësisht zbokthi në vetulla apo kudo tjetër ku ka qime, është tepër irritues. Në mënyrë që ju ta mbani nën kontroll, dermatologia Ilyse Lefkowicz sqaron se...

Fashion 15:53 - 24 Prill, 2019

Si t’i zbukuroni pushimet tuaja këtë verë? Zbuloni disa ide brilante

Rroba banje, bluza, syze, fustane, këpucë, çanta, pantallona, shapka, paliçeta…gjithçka shihni më poshtë është trendy i kësaj vere, dhe duhet me patjetër t’i fusni në valixhen...

Kuriozitete 14:40 - 22 Prill, 2019

Si ta mbani shtëpinë gjithmonë të pastër? Ja 5 ide brilante

1. Mendoni “pastër” sapo hyni në shtëpi Këpucët s’duhet të lihen kurrsesi tek dera. Edhe me rrobat që ishit jashtë, s’mund të uleni në divan. Ka...

Aktualitet 13:25 - 20 Prill, 2019

Si të kombinohemi këtë fundjavë? Ja 7 ide brilante

Fustanet me vija dhe këpucë me takë katrore Ky është kombinimi më i thjeshtë dhe më i këndshëm pranveror. Lloji i takave e bën shumë të...

Aktualitet 22:30 - 6 Prill, 2019

Çifti i famshëm sapo na dha idenë më “cool” për një tatuazh të përbashkët me partnerin

Dyshja më e famshme e televizionit Chrissy Teigen dhe John Legend tregoi dje tatuazhet e veçanta që kishte bërë në pjesën e brendshme të parakrahut. Në...