Connect with Us

All posts tagged "Icardi"

Aktualitet 22:10 - 28 Tetor, 2018

Wanda Nara rrëfehet: “Pesë fëmijë? Dua të kem edhe të tjerë, por Icardi do të më braktiste…”

“Më pëlqejnë shumë fëmijët, do të bëja dhe të gjashtin, por nëse do të ndodhte Mauro do të më linte mua dhe të gjithë familjen!” Këto...

Aktualitet 16:14 - 20 Korrik, 2018

I skadoi klauzola/ Real Madrid në sulm për yllin e Interit

Bomberit të Interit, Mauro Icardi, i ka skaduar klauzola prej 110 milion eurosh që të premten e kaluar. Ato skuadra që duan të marrin shërbimet e...