Connect with Us

All posts tagged "I vetëm në shtëpi"

Lajme 21:34 - 2 Janar, 2020

“I vetëm në shtëpi”/ Si duken aktorët pas 30 vitesh

Ekzistojnë shumë simbole të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, pema, aroma e frutave, dritat, dhuratat. Mirëpo, për një pjesë të madhe të njerëzve përfshihet edhe komedia...

Kryesore Show Biz 17:51 - 22 Korrik, 2017

Ndërron jetë në moshën 72 vjeçare aktori i “I vetëm në shtëpi”

Aktori John Heard, i njohur për dhjetra filma të viteve ’80 dhe ’90, ka vdekur në moshën 72 vjeçare. Sipas mediave amerikane, Heard i ishte nënshtruar...

Showbizz 11:40 - 13 Nentor, 2015

Ja si duken sot personazhet e filmit ‘I vetëm në shtëpi’ (Foto)

Filmi i famshëm “I vetëm në shtëpi” ka karakterizuar fëmijërinë, adoleshencën apo rininë e shumëkujt. Personazhi kryesor Kevin është tepër i njohur. Por ja si duken...