Connect with Us

All posts tagged "i vdekur"

Kronika 16:35 - 13 Maj, 2020

Aksident i rëndë në Gramsh/ Humb jetën 1 person, plagosen 3 të tjerë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Një makinë ka dalë nga rruga në Poroçan të Gramshit e për pasojë ka...

Kronika 16:13 - 27 Prill, 2020

Të shtëna me armë zjarri/ Gjenden të pajetë 2 persona

Dy persona kanë humbur jetën pas të shtënave me armë gjatë ditës së sotme në Lezhë. Të shtënat kanë ndodhur në zonën Lalm i Vjetër të...

Bota 10:24 - 27 Prill, 2020

U tha se ka ndërruar jetë/ Koreja e Jugut sqaron gjendjen shëndetësore të Kim Jong-un

Koreja e Jugut mohon lajmet se Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un ka vdekur. “Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un është i gjallë dhe...

Kronika 18:41 - 11 Prill, 2020

Belsh/ Gjendet i mbytur në liqen një i ri

Një i ri është gjetur i mbyur në liqen pasditen e sotme në Belsh. Viktima është 24-vjeç me inicialet E.H. nga fshati Hysë. I riu pa...

Kronika 14:29 - 28 Janar, 2020

E rëndë në Korçë/ Gjendet një trup i pajetë në qendër të qytetit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë ku një person është gjetur i pajetë në qendër të qytetit. Paraprakisht raportohet se personi është qëlluar...

Kronika 18:35 - 22 Dhjetor, 2019

Makina përplas motoçikletën/ Humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditene sotme në rrugën Elbasan Cërrik. Mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person. Një automjet tip...

Kronika 23:00 - 20 Dhjetor, 2019

Aksident i rëndë tek “Rruga e Durrësit”/ Humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur tek “Rruga e Durrësit” në kryeqytet. Bëhet...

Kronika 15:50 - 5 Dhjetor, 2019

Gjendet i vdekur në banesë ish-prokurori shqiptar

Ish prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij. Sipas mediave vendase, lajmi është konfirmua nga vetë familjarët,...

Lajme 10:40 - 12 Nentor, 2019

Oriola Pampuri e shpalli të vdekur/ Banori i Astirit mjekohet tek Trauma

Gjatë një lidhjeje telefonike në Abc News, ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri deklaroi se një nga banorët e Astirit, Mahmut Himallari kishte humbur jetën dhe autoritetet po...

Kronika 15:12 - 24 Tetor, 2019

E rëndë në Durrës/ Gjendet i pajetë në banesë një person, kishte njolla gjaku

Një ngjarje e rënd ëka ndodhur në Durrës ku është gjetur i pajetë një person. Mësohet se viktima është gjetur i vdekur në banesën e tij....

Kronika 20:42 - 21 Tetor, 2019

Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në Ksamil/ Dyshimet e para

Një 30-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij në Ksamil mbrëmjen e sotme. Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi 30...

Aktualitet 18:57 - 17 Prill, 2019

Humbi kontaktet me familjarët/ Kush është i riu që u gjet i vdekur?

Ditën e sotme një 35 vjeçar u gjend i vdekur brenda në banesën e tij, në një apartament në Qytet Studenti. Sipas informacioneve viktima quhet Fation...

Aktualitet 18:08 - 17 Prill, 2019

Gjendet i vdekur një i ri/ Ambulanca nuk merr dot trupin

Një i ri është gjetur i vdekur mesditën e sotme në një apartament tek kompleksi “Ana” në Qytet Studenti. Sipas informacioneve nga policia, i riu ka...

Aktualitet 11:18 - 14 Prill, 2019

Tragjike/ Gjendet një trup i pajetë pranë morgut të spitalit

Një person është gjetur i vdekur pranë spitalit në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve mashkulli i moshës rreth 72 vjeç mendohet që të ketë ndërruar jetë...

ortek bore ne brezovice
Aktualitet 15:54 - 26 Janar, 2019

Ortek dëbore në Brezovicë/ Humb jetën një person

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në Brezovicë, ku një ortek dëbore ka marrë jetën një personi. Lajmin e bën të ditur Agjencia për mjedisin. Mësohet...

Aktualitet 16:17 - 25 Janar, 2019

E rëndë/ Gjendet i vdekur i riu në Bulqizë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Bulqizës.  Një 32 vjeçar identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur është...

Aktualitet 16:03 - 13 Janar, 2019

Nuk përmbahet më Vasili/ Kryeministri një i vdekur që ecën

Kreu i Grupit Parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili në një postim në rrjetet sociale e ka quajtur kryeministrin Edi Rama si një të vdekur që ecën,...

Aktualitet 16:46 - 12 Janar, 2019

Korçë/ Gjendet i vdekur 65 vjeçari

Një 65 vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në fshatin Çiflig të Korçës. Bëhet fjalë për shtetasin Vasil Mati. Nga të dhënat e para...

Aktualitet 12:26 - 3 Janar, 2019

Konsulli grek gjendet i vdekur në hotel/ Dyshimet e para

Konsulli grek në Venezuelë, Angjelos Haritos është gjetur i vdekur në dhomën e hotelit ku banonte në Karakas. Nga të dhënat e para mendohet se vdekja...

policia e shtetit
Aktualitet 22:59 - 9 Tetor, 2018

Përplasje me armë zjarri/ Humb jetën një person

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në fashtin Shegas të Lushnjes, ku si pasojë e përplasjes me armë zjarri mes dy personave...

Aktualitet 18:05 - 13 Mars, 2018

Gjendet i pajetë një 40-vjeçar/ Ja dyshimet e para të policisë

Një 40-vjeçar është gjetur i pajetë një ditë më parë në banesën e tij në kryeqytet. Policia raporton se ngjarja ka ndodhur në një banesë në...

Aktualitet 20:33 - 26 Nentor, 2017

U dërgua i vdekur në spitalin e Burrelit/ Policia jep detajet

Një 53-vjeçar është dërguar i pajetë mbrëmjen e sotme në spitalin e Burrelit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se ngjarja ka qenë aksidentale, ndërsa policia ka...

Aktualitet 14:36 - 1 Tetor, 2017

Aksident tragjik/Humb jetën një grua, tjetra e plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të fshatit Podgorie, ku ka mbetur një i vdekur dhe një i plagosur rëndë.  Sipas burimeve policore mjeti...