Connect with Us

All posts tagged "i shpejte"

ONE HomeNet, shërbimi më i ri që mundëson internet super të shpejtë, kudo
Lajme 10:40 - 11 Nentor, 2020

ONE HomeNet, shërbimi më i ri që mundëson internet super të shpejtë, kudo

Kush nuk do e dëshironte internetin në shtëpi që të ishte shumë i shpejtë dhe të aktivizohej menjëherë, vetëm me një buton. Pa teknikë dhe pa...

Risia e Apple për këtë vit/ iPhone 12, smartphone i parë me rrjetin 5G
Teknologji 11:18 - 14 Tetor, 2020

Risia e Apple për këtë vit/ iPhone 12, smartphone i parë me rrjetin 5G

Apple ka konfirmuar se celularët e saj,  iPhone 12 do të jenë të parët që do të punojnë në rrjete më të shpejta, 5G. Kompania gjithashtu...

“Reforma në Drejtësi duhet të vazhdojë”/ Ambasada e SHBA del me mesazhin e fortë
Aktualitet 17:07 - 15 Janar, 2019

Arrestimi i Balilit/ Ambasada Amerikane: Kush e ka radhën

Ambasada e SHBA-ve në Shqipëri ka reaguar ndaj arrestimit të Klement Balilit. Në një njoftim për mediat, Ambasada ka njoftuar se ky arrestim është një hap...

Life Style 18:00 - 21 Mars, 2015

Si ta shfrytëzosh sa më mirë një takim të shpejtë!

Në ditët e sotme, njohjet janë “të shpejta”, mundësitë për të dalë një herë të dytë nëse nuk “ngjisni” me të parën, janë të pakta, ndaj...

Uncategorized 13:15 - 26 Janar, 2015

Porsche Cayenne i ri, më i shpejtë dhe më i lehtë

Nga kompania Porsche kanë arritur informacionet paraprake në lidhje me gjeneratën e ardhshme të modelit Cayenne, i cili në treg do të dilte në vitin 2017....