Connect with Us

All posts tagged "i semuri"

Denoncim 21:46 - 27 Korrik, 2019

Skandal/ Ja si ndëshkohet i sëmuri me kancer

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari nga Bulqiza, i cili pretendon se është i sëmurë me kancer dhe pavarësisht kësaj, i është...

Aktualitet 20:56 - 9 Maj, 2019

Denoncimi i Fiks Fare/ I sëmuri merr stafilokokun në sallën e operacionit, mjekët kthejnë lekët

Fiks Fare denoncoi skandalin që ka ndodhur në Spitalin Rajonal Lezhë, ku pacientët që u janë nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale gjatë fundit të muajit të kaluar janë...

Aktualitet 18:33 - 22 Mars, 2019

Udhëtimi i Ramës në Berlin/ Bardhi: I sëmuri i Ballkanit, halli më i madh i shqiptarëve

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi ka komentuar largimin e kryeministrit Edi Rama nga vendi. Sipas Bardhit, arsyeja e...

Aktualitet 12:31 - 17 Janar, 2017

Godet kujdestarin e pavionit/ Arrestohet i sëmuri mendor në Elbasan

Një 25-vjeçar me probleme mendore është arrestuar sot nga policia në Elbasan. I riu Emiljan Ziu, banues në fshatin Kuqan, ka goditur kujdestarin e pavionit, teksa...