Connect with Us

All posts tagged "i plagosur"

Rrëshqitje gurësh në një restorant në Kaninë/ Dyshohet për një të lënduar
Kronika 12:11 - 23 Shtator, 2020

Masivi shkëmbor bie mbi një lokal në Kaninë/ Dyshohet për një të lënduar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaninë të Vlorës. Mësohet se një masiv shkëmbor ka rënë mbi një lokal, ndërsa paraprakisht dyshohet për një person...

Atentati në Vasil Shanto/ I plagosur ka mbetur edhe një i mitur
Kronika 21:27 - 15 Shtator, 2020

Atentati në Vasil Shanto/ I plagosur ka mbetur edhe një i mitur

Një tjetër persona raportohet se ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i makinës mbrëmjen e sotme në zonën e Vasil Shantos. Sipas BalkanWeb, i plagosur ka...

Los Blancos
Kronika 22:03 - 11 Shtator, 2020

Kërcet arma në Tiranë/ Plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën 5 Maj në Tiranë, ku paraprakisht raportohet se një person është plagosur më armë zjarri....

Pësoi aksident me ambulancë/ Ndërron jetë infermierja tek Trauma
Kronika 18:27 - 18 Korrik, 2020

U plagos me thikë paraditen e sotme/ Humb jetën në spital 46-vjeçari nga Fieri

Ndërron jetë  46-vjecari  nga Kasnica, i cili u plagos me thikë paraditen e sotme në Fier. Rreth orës 12:20, Përparim Seati, shkoi në spital i plagosur...

Të shtëna me armë në Delvinë/ Plagoset një person
Kronika 19:30 - 26 Qershor, 2020

Të shtëna me armë në Delvinë/ Plagoset një person

Të shtëna me armë raportohen nga Delvina. Mësohet se si pasojë e një konflikti të çastit ka mbetur i plagosur me çifte një person.  Dy barinj...

Konflikt për çështje pronësie/ Plagoset me armë zjarri polici
Kronika 18:33 - 21 Qershor, 2020

Të shtëna me armë në Lezhë/ Plagoset një person

Të shtëna me armë raportohen nga Lezha, mbasditen e kësaj të diele. Mësohet së një person ka mbetur i plagosur, i cili është identifikuar si O....

Plas sherri në familje/ I riu dhunon xhaxhain dhe kushëririn
Kronika 13:43 - 9 Qershor, 2020

Sherr në Korçë/ Plagoset rëndë një person

Një konflikt fizik ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Korçës, ku për pasojë është plagosur një person. Mësohet se i plagosuri është dërguar në...

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal/ Humb jetën shoferi
Kronika 10:26 - 20 Maj, 2020

Aksident i rëndë në Dibër/ 33 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Tiranës

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Strikçan ura e Çerenecit. Një makinë tip benz që drejtohej nga një 33 vjeçar...

Kronika 16:48 - 4 Maj, 2020

Shpërthen bombula e gazit/ Plagoset një person në Shkodër

Një bombul gazi ka shpërthyer në Shkodër, e për pasojë ka mbetur i plagsur një person. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Ura e Shtrenjtë...

Kronika 20:11 - 17 Prill, 2020

Përplasen dy makina në Kamëz/ Plagoset rëndë një person

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin. Dy mjete u përplasën në rrugën “Donald Trump”, e...

Kronika 13:32 - 1 Prill, 2020

Sherr mes dy familjeve në Kavajë/ 41 vjeçari godet me sëpatë komshiun

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e një konflikti të ashpër për motive pronësie, mes dy familjeve, në Golem të Kavajës. Shërbimet e Policisë Kavajë,...

Kronika 10:41 - 5 Shkurt, 2020

Aksident tek tuneli i Kalimashit/ Plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën e Kombit. Mësohet se një makinë është aksidentuar në daljë të tunelit të Kalimashit. Si...

Të shtëna me armë zjarri në Durrës
Kronika 18:38 - 19 Dhjetor, 2019

Të shtëna me armë në Tiranë/ Plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë në zonën e Saukut e për pasojë ka mbetur i plagosur një person. I plagosuri është S....

Të shtëna me armë zjarri në Durrës
Kronika 18:20 - 11 Dhjetor, 2019

Të shtëna me armë në Kukës/ Plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kukës. Raportohet se një person ka mbetur i plagosur nga disa të shtëna me armë...

Kronika 20:39 - 4 Dhjetor, 2019

Të shtënat me armë zjarri tronditin qytetin / Plagoset një person

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Tepelenës ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Raportohet se...

Kronika 15:42 - 6 Nentor, 2019

Makina del nga rruga/ Plagoset rëndë 61 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga e për pasojë ka mbetur i...

Aktualitet 16:05 - 4 Janar, 2019

Furgoni del nga rruga në Vlorë/ I plagosuri bllokohet nga Bora

Moti i keq dhe reshjet e mëdha të dëborës janë bërë shkak që një furgon të dalë nga rruga në vendin e quajtur rruga e lumit...

Aktualitet 11:55 - 4 Dhjetor, 2018

Makina përplaset me bordurën/ Plagoset një person

Një aksident është regjistruar në Elbasan, në fshatin Dopaj, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Mësohet se i plagosuri është drejtuesi i mjetit...

Aktualitet 20:16 - 24 Nentor, 2018

Kush është kundërshtari i fortë i Aldo Bares i plagosur në Lushnjë

Policia e Lushnjës ka dhënë detaje për përplasjen me armë zjarri në hyrje të qytetit, mbrëmjen e sotme. Në njoftimin e bërë publik për mediat, policia...

Aktualitet 13:21 - 13 Nentor, 2018

Maskat sulmojnë rëndë laçjanin/ Transportohet me urgjencë drejt Tiranës  

Një person është sulmuar këtë të martë nga tre persona me maska në qytetin e Laçit. Nga të dhënat e bëra të ditura mësohet se i plagosuri...

Aktualitet 19:22 - 26 Tetor, 2018

Aksident i rëndë/ I plagosuri kalon në gjendje kome

Një aksident është regjistruar pak më parë në aksion Lozhan- Mesmal, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Nga të dhënat e para mësohet...

Aktualitet 22:24 - 12 Tetor, 2018

Basha jep alarmin/ Shteti ka kapitulluar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar pasditën e sotme të plagosurin e ngjarjes së Matit. Basha teksa i ka shprehur ngushëllimet familjeve të viktimave...

policia e shtetit
Aktualitet 22:13 - 4 Tetor, 2018

Tronditet kryeqyteti/ Një i vrarë dhe një i plagosur

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak më parë në Tiranë, në zonën e ish-bllokut. Nga të dhënat e para mësohet se janë gjetur dy persona...