Connect with Us

All posts tagged "i moshuari"

Kronika 08:47 - 9 Janar, 2020

Flakët shkrumbojnë banesën/ Ndërron jetë i moshuari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin e Ri, Njësia Administrative Sukë, ku një i moshuar ka humbur jetën tragjikisht, pas një...

Kronika 20:03 - 16 Dhjetor, 2019

E rëndë në Kurbin/ I moshuari vetëvritet me armë zjarri

Një person i ka dhënë fund jetës duke vetëvrarë me armë zjarri ditën e sotme në Kurbin. Sipas njoftimit paraprak të policisë, viktima është Pjetër Marku,...

Sociale 15:58 - 4 Dhjetor, 2019

Video/ Tërmeti i shembi shtëpinë, i moshuari jeton në bunker

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një video në rrjetet sociale, ku shihet se si familjet e prekura nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit...

Aktualitet 09:17 - 8 Prill, 2019

Burrë dhe grua shkrumbohen në banesë/ I moshuari tregon tmerrin

Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarri dhe për pasojë...

Aktualitet 08:24 - 28 Shkurt, 2019

U grabit dhe u qëllua me plumb në kokë/ Ndërron jetë i moshuari

Ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës, i moshuari i cili u qëllua me një plumb në kokë gjatë një grabitje. 69-vjeçari me inicialet V.K, i...

Aktualitet 18:44 - 26 Shkurt, 2019

Cigarja e ndezur/ Banesa në flakë, i moshuari në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një banesë është përfshirë nga flakët. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 8 ndërkohë që...

berisha kampion i replikes ne parlament
Aktualitet 15:17 - 18 Shkurt, 2019

Berisha nuk kursehet ndaj Lleshajt/ Arrestoi të “fortin” e Lezhës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj, pasi Policia e Shtetit arrestoi 16 persona, pas protestës së 16 shkurtit. Në një postim në...

Aktualitet 15:25 - 6 Shkurt, 2019

E rëndë/ Gjendet pa jetë 77-vjeçari në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një i moshuar është gjetur pa jetë në banesë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dvoran,...

Aktualitet 19:54 - 1 Shkurt, 2019

Aksident i rëndë/ Humb jetën i moshuari

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 75 vjeçari në qytetin Hasit. Mësohet se 75  vjeçari me iniciale R.D ka ndërruar jetë menjëherë pas...

Aktualitet 11:46 - 15 Janar, 2019

Aksident/ Makina përplas të moshuarin

Një i moshuar nga qyteti i Fierit është përplasur nga një makinë ditën e sotme. Mësohet se aksidenti ka qenë i fuqiahëm dhe gjendja e të...

policia e shtetit
Aktualitet 19:33 - 17 Tetor, 2018

Aksident i rëndë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Një 70 vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme, si pasojë e përplasjes nga një automjet. Ngjarja është regjistruar rreth orës 19:00 në rrugën “Transballkanike” në...

Aktualitet 17:36 - 20 Shtator, 2018

Zhduket i moshuari/ Policia kërkon ndihmën qytetarëve

Një 84 vjeçar është larguar nga banesa më datë 18 shtator dhe nuk është kthyer më. Mësohet se identiteti i tij është Gani Qordja, me banim...

Aktualitet 21:30 - 1 Shtator, 2018

I zhdukur prej 3 ditësh/ Nuk do ta besoni ku kishte përfunduar i moshuari

Një ngjarje e çuditshme është regjistruar në Montegrotto Terme në Padova të Italisë, ku një 76 vjeçar ishte i zhdukur pej 3 ditësh. Policia e kishte...

Aktualitet 22:46 - 22 Korrik, 2018

Tentoi të shpëtonte mbesën/ Mbytet në det i moshuari

Një 70 vjeçar  është mbytur në det në tentativë për të shpëtuar mbesën e tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në qytetin e Napolit në Itali....

Aktualitet 20:46 - 19 Korrik, 2018

Mashtrimi me kartat e bankës/ Të moshuarit i zbrazin llogarinë

Një person i panjohur ka mashtruar një të moshuar, duke i marrë 18 mijë denarë. Ngjarja është regjistruar në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup. Të moshuarit me...

Aktualitet 22:40 - 25 Qershor, 2018

Video/ Po bënte një video selfie, i moshuari e kap vajzën nga pas dhe e puth

Teksa ishte duke regjistruar veten në një video-selfie rrugëve të Italisë, një vajzë është shokuar kur ka parë se një i moshuar e ka kapur nga...

Life Style 00:15 - 5 Maj, 2018

Fati i buzëqesh trefish të moshuarit/ Fiton xhekpotin e madh

Në atë që mund të konsiderohet dita më e mirë e jetës, një kanadez, ka fituar lotarinë dhe e gjithë kjo ndodhi në ditën e daljes...

Kronika 08:42 - 22 Mars, 2018

Ishte zhdukur prej disa ditësh/ I moshuari gjendet i mbytur në kanal

Një i moshuar është gjetur i mbytur në kanal pasditen e djeshme në Bulqizë. Mësohet se viktima është V.S, 80 vjeç, i cili prej disa ditësh...

Aktualitet 12:50 - 7 Shkurt, 2018

I zhdukur prej dy ditësh/ I moshuari gjendet i vdekur

Një  82 vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Shushicë. Viktima është gjetur mëngjesin  e sotëm nga banorët e zonës. I moshuari rezultonte i shpallur në...

Aktualitet 09:12 - 26 Janar, 2018

Ra nga ballkoni, ndërron jetë i moshuari/ Ja dyshimet e policisë

Ka ndërruar jetë në spital, një i moshuar i cili ditën e djeshme ra nga ballkoni i pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër...

Aktualitet 09:44 - 22 Janar, 2018

Banesa përfshihet nga flakët/ Dëmtohet rëndë i moshuari

Një banesë është përfshirë nga zjarri në Shijak dhe si pasojë është dëmtuar rëndë një i moshuar rreth 70 vjeç. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth...

Aktualitet 23:50 - 21 Nentor, 2017

Gruaja kërkon një dhurues për mushkërinë/ Bashkëshorti ecën milje për ta gjetur

Kur një 74 vjeçar mori vesh se gruaja e tij kishte nevojë për një dhurues mushkërie, ai menjëherë vendosi të bënte diçka për të. Pasi foli...

Aktualitet 15:53 - 19 Tetor, 2017

I moshuari futej në turma njerëzish dhe ‘i fuste duart’ grave

Një i moshuar është konfliktuar një ditë më parë me një grua në qytetin e Fierit. Sipas raportimit të gazetarit të “Aldo Morning Show”, i moshuari...