Connect with Us

All posts tagged "i forte"

Aktualitet 16:47 - 9 Korrik, 2019

Paralajmërimi i fortë i deputetit/ “Do të publikoj fakte si ka ndryshuar pasuria e Ilir Metës”

Deputeti i opozitës së re parlamentare, Halit Valteri, ka folur rreth ngritjes së Komisionit Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta. Valteri theksoi,...

paloka quan kellira alfred pezen dhe carlo bolinon
Aktualitet 21:41 - 28 Qershor, 2019

Paralajmërimi i fortë i Palokës/ “Do të përgjigjen një më një”

Ish nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me lirimin nga burgu nga ana e gjykatës të 13...

meta apel per lirine e medias
Aktualitet 15:50 - 18 Prill, 2019

Liria e medias/ Meta bën apelin e fortë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me konkluzionet e nxjerra nga organizata botërore e gazetarëve “Reporterët pa...

karakter tremb te tjeret
Aktualitet 15:58 - 28 Mars, 2019

Ua fusni frikën të gjithëve/ Këto janë shenjat e një karakteri të fortë

Ju nuk i duroni bisedat e kota Bisedat sipërfaqësore janë të mërzitshme për ju. P.sh të flisni për motin është makthi juaj më i keq! Nëse...

shenja qe nuk jane ashtu si duken
Aktualitet 23:40 - 24 Janar, 2019

Vajzat e këtyre shenjave i bëjnë djemtë “të flasin  me vete”

Demi Gratë e shenjës së Demit janë pasive dhe shumë të qeta.Kjo vetëm në momentin kur nuk janë të acaruara me ju. Pasi kur acarohen shpërthejnë.Për...

Aktualitet 17:51 - 16 Tetor, 2018

Trondit Ngjela/ Rama nuk është figura më e fortë në PS, është dikush tjetër

Avokati Spartak Ngjela është shprehur se figura  më e fortë brenda radhëve të PS, nuk është kryeministri Rama, por ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Gjatë një...

Aktualitet 21:20 - 4 Tetor, 2018

“Zero, shanse për të ndryshuar pushtetin me votë”/ Berisha jep alarmin

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur në një intervistë në emisionin e Artur Zhejit,  se shanset për të ndryshuar pushtetin me votë janë zero. “Me këto që...