Connect with Us

All posts tagged "i dështuar"

Vetingu 11:48 - 15 Prill, 2020

Prokurorë të dobët, të paaftë dhe shantazhues/ SPAK dështimi simbol i reformës në drejtësi

Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar filloi të merrte formë prej 19 dhjetorit të vitit që lamë pas, kur tetë anëtarët e parë...

Aktualitet 11:50 - 1 Korrik, 2017

Foto-Skandal në Big Brother/ Shpërthen çifti: Ju q*** robt!

Ky edicion i nëntë i Big Brother Albania është zhvilluar midis polemikash, problemesh dhe sharjesh. Banorët e Big Brother, jo rrallë herë janë shprehur të pakënaqur...