Connect with Us

All posts tagged "i burgosuri"

Aktualitet 20:20 - 8 Qershor, 2016

Denoncimi në Fiks Fare/ Skandal në Burgun 313, i paraburgosuri lidhet këmbë e duar

Policët e burgut pa uniforma dhe pa dieta Lidhur këmbë e duar me pranga dhe çarçafë pas hekruave të krevatit të qelisë. Emisioni investigativ “Fiks Fare”...