Connect with Us

All posts tagged "i biri"

Kronika 11:25 - 9 Janar, 2020

Parandalohet krimi në familje/ Djali kanos të atin pas një sherri

Një 35-vjeçar është arrestuar, pasi ka kanosur të atin pas një debate. Në pranga është vënë shtetasi A. B. 35 vjeç, banues në fshatin Ballaban, Këlcyrë....

Kronika 20:30 - 10 Gusht, 2019

Po ktheheshin nga puna/ Aksidentohen për vdekje babë e bir

Një aksident tragjik ka ndodhur pastiten e sotme në autostradën e Mediterraneo, në provincën e Salerno, Itali. Mësohet se dy persona, babë e bir janë aksidentuar...

Aktualitet 13:31 - 31 Janar, 2019

Berisha ia thotë copë Ramës/ Meta të detyroi të njihje djalin

Gjatë replikave midis kryeministrit Edi Rama dhe ish-kryeministrit Sali Berisha në Kuvend, ky i fundit i tha kreut të qeverisë se e ka detyruar presidenti Ilir...

Aktualitet 20:17 - 7 Janar, 2019

Ngjarje e rëndë në Korçë/ Babi i ngul thikën të birit

Një tentativë për vrasje ka ndodhur orët e pasdites në qytetin e Korçës, ku babai ka qëlluar me thikë në qafë. I plagosur ka mbetur shtetasi...

Aktualitet 16:34 - 28 Shtator, 2018

“Nuk ta pastrojnë dot shërbëtorët këtë fëlliqësi”/ Deputeti “shuplakë” Ramës

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka kërkuar, që kryeministri Edi Rama, të flasë për dhunimin e Xhisiela Malokut, nga djali i deputetit Rrahman Rrahja, Rexhep...

Aktualitet 20:15 - 22 Shtator, 2018

Prej katër ditësh i zhdukur/ I biri i 84-vjeçarit kërkon ndihmë për ta gjetur

84 vjeçari Gani Qordja prej të martës rezulton i zhdukur. Djali i tij, Arbeni u ka bërë apel qytetarëve ta ndihmojnë për të gjetur babanë e...

Aktualitet 22:22 - 24 Maj, 2018

I biri i Fahri Balliut bën një zbulim të madh/ Tregon pazarin mediatik me analistët

Klevis Balliu, i biri i këshilltar-gazetarit sfungjeroz Fahri Balliu është prezent në emisionin “360 Gradë”, ku si temë qendrore diskutimi është :”Tepsia hallemadhe e Ramës dhe...

Aktualitet 08:37 - 17 Mars, 2017

Rrëfimi i të birit/Letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën dhe si u varros nga 6 veta

Duke dëgjuar fjalimet e Byrosë, ai e kishte fare thjeshtë ta shikonte veten me sytë e tyre. Ndodhej në të njëjtën situatë si shumë të tjerë...

Showbizz 17:44 - 31 Janar, 2016

Gjyste Vulaj goditet nga i biri

Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Ky i fundit ka qenë shkaktar që...