Connect with Us

All posts tagged "humori"

Aktualitet 10:48 - 29 Qershor, 2019

Foto-“Presidenti vret veten, shtyhen zgjedhjet”/ Plas humori në rrjetet sociale

Situata politike, vijon të ironizohet në faqet e humorit në rrjetet sociale. Opozita jashtë parlamentit ka bojkotuar zgjedhjet dhe presidenti Meta ka cdekretuar 30 qershorin, duke...

Arben Ahmetaj, Ervin Salianji
Aktualitet 21:35 - 12 Shkurt, 2019

Foto/ Plas humori në rrjet me “memet” për Salianjin e Ahmetajn

Ditën e djeshme u bë publike një foto ku shfaqej ish ministri i Financave Arben Ahmetaj me deputetin demokrat Ervin Salianji. Në foto vihet re që...

Aktualitet 22:20 - 14 Dhjetor, 2018

Humor i keq i prindërve, mund të shkatërrojë fëmijët

Një studim i kryer në Universitetin e Michigan-it, u vu theksi mbi rëndësinë që kanë  prindërit në jetën e fëmijëve të tyre. Gjatë sondazhit janë mbledhur...

Life Style 22:20 - 11 Dhjetor, 2018

Humori i keq,shkakton shtim në peshë

Në një studim të bërë së fundmi është parë se humori i keq  ka një lloj influence në shtimin e peshës për shumë persona. Sigurisht që...

Aktualitet 18:00 - 29 Dhjetor, 2017

Gafat më qesharake të VIP-ave shqiptarë gjatë 2017-s (VIDEO)

Gjatë emisionit mund të ndodhin shumë gjëra që nuk parashikohen nga moderatorët, por ka nga ato gjëra që thuhen prej tyre e nuk janë të parashikuara...

Aktualitet 23:10 - 27 Gusht, 2017

Kur humori yt është sterr i zi si nata (Foto)

Sensi i humorit ndryshon nga një njeri tek tjetrit. Një shaka e juaja mund të shkrijë dikë duke qeshur, e ndërsa një tjetër mund të qëndrojë...

Life Style 18:00 - 2 Mars, 2015

Pse nuk ke ndjenjën e humorit?

Konkretisht një femër është e mundshme të zhgënjehet duke parë një mashkull, se si e terrorizon me replika të lira, ose ndryshe, se si një femër...