Connect with Us

All posts tagged "humbja ne peshe"

9 gabimet që bëjnë shumica e njerëzve që duan të humbasin peshë    
Shëndeti 17:13 - 17 Nentor, 2020

9 gabimet që bëjnë shumica e njerëzve që duan të humbasin peshë    

Nëse po përpiqeni të humbni kilogramët “Karantin 15” që keni paketuar që nga pranvera, ka gjëra delikate që mund të sabotojnë dietën tuaj. Në mënyrë që...

Pse nuk duhet të presim të ndjehemi të uritur për të ngrënë?
Life Style 13:23 - 18 Tetor, 2020

Pse nuk duhet të presim të ndjehemi të uritur për të ngrënë?

Uria mund të jetë një shenjë e shkëlqyeshme që metabolizmi juaj është ndezur dhe trupi juaj po punon ashtu siç duhet. Megjithatë, edhe pse e natyrshme,...

Nuk duhet të mungojnë në tryezën tuaj/ Frutat që ju ndihmojnë të humbni peshë
Life Style 16:59 - 11 Shtator, 2020

Nuk duhet të mungojnë në tryezën tuaj/ Frutat që ju ndihmojnë të humbni peshë

Shtimi në peshë është një nga problemet kryesore të çdo njeriu. Shumë njerëz zgjedhin palestrën apo dietat drastike për të hequr kilogramët e tepërt. Por ekspertët...