Connect with Us

All posts tagged "huaj"

Politikë 23:11 - 6 Nentor, 2019

Denoncimi frikshëm i Artan Hoxhës/ “Shqipëria e qarkuar nga vrasës të huaj me pagesë”

“Janë një seri ngjarjesh që kanë ndodhur, kjo ishte e paralajmëruar. Nëse hapim kronikën e viteve të fundit në këtë aks rrugor kanë ndodhur të gjitha...

Kryesore Show Biz 11:58 - 30 Mars, 2019

”U martua me të huaj dhe bën si patriote”/ Irid Oxa i kthehet gazetarit të njohur: Pseudo-gazetar…

Vera e 2016-ës ishte e zjarrtë për futbollin shqiptar, pasi Kombëtarja Kuqezi siguroi pjesëmarrjen për herë të parë në fazën finale të një kompeticioni të rëndësishëm,...

Aktualitet 17:39 - 8 Dhjetor, 2018

Media e huaj tregon skandalin/ Shqipëria publikon të dhëna të agjentëve sekretë

“The Independent” ka bërë publike një skandal të Shqipërisë që rrezikon sigurinë e vendit dhe atë ndërkombëtare. Në raportimin e medias së huaj shkruhet se vendi...