Connect with Us

All posts tagged "hoxha"

Rama ka mandatin e tretë në xhep?/ Meta: Të jetë për të, ka edhe të 13-in!
Politikë 10:18 - 14 Janar, 2021

Artan Hoxha publikon video-regjistrimin e Metës: Mos mendoni se Tirja doli nga hiçi

Pas skandalit me sanitaren e spitalit “Sehfqet Ndroqi” e cila zhvati vajzën e një pacienteje, gazetari Artan Hoxha, publikon një video të  regjistrimit Meta-Prifti. Sipas Hoxhës,...

Rotacioni politik nxjerr “nga vrima” krimin e organizuar/ Hoxha: Do kalojmë një vjeshtë dhe dimër të vështirë
Politikë 12:38 - 25 Shtator, 2020

Rotacioni politik nxjerr “nga vrima” krimin e organizuar/ Hoxha bën paralajmërimin e frikshëm

Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me situatën problematike që ka mbizotëruar vendin gjatë kohëve të fundit. Në studion e ABC NEWS ai theksoi se bota...

Publikoi pamjet e kanabisit në stallën e lopëve/ Artan Hoxha: Bujqwsi dhe blektori, made in Albania në BE
Kronika 12:01 - 25 Shtator, 2020

71-vjeçari bëri “kërdinë” në Elbasan/ Artan Hoxha: “Policia ka dëgjuar breshëri dhe ia ka futur vrapit”

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e rëndë që tronditi mbrëmë Elbasanin dhe mbarë opinionin publik, pasi një 71 vjeçar terrorizoi banorët duke...

Kur Enveri i kërkonte Titos bashkimin me Jugosllavinë
Histori 20:43 - 4 Gusht, 2020

Kur Enveri i kërkonte Titos bashkimin me Jugosllavinë

Një letër Enver Hoxhës, e cila i drejtohet diktatorit të Ish-Jugosllavisë, Josip Broz Tito tregon se Hoxha ka tentuar të afrohet me të për një bashkim...

“Jemi lodhur nga injorantët”/ Saimir Vishaj paralajmëron politikanët e inkriminuar
Kronika 23:20 - 5 Maj, 2020

“Po fusni dy familje në Hasmëri”/ Vishaj përplaset me Artan Hoxhën

Avokati Saimir Vishaj dhe gazetari Artan Hoxha, janë përplasur mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” ku po diskutohej vrasja e dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe...

Denoncim 21:42 - 6 Mars, 2020

“Fiks Fare” sjell personazhin e rrallë/ “Hoxha” të bën deputet me kripë dhe sheqer

Pranë redaksisë së “Fiks Fare,” mbërriti një denoncim se një grua e vetëquajtur “hoxhë” zgjidhte çdo lloj problemi kundrejt shumave të majme të parave. Menjëherë pas...

Kronika 23:33 - 28 Janar, 2020

Zbulohet emri/ Kush është ministri i Ramës që sulmoi policinë dhe u takua me vëllezërit Hajri

Gazetari Artan Hoxha, ka zbuluar detaje tronditëse lidhur me vrasjen dhe rrëmbim e Jan Prengës nga fisi Hajri, dhe lidhjet e një politikani të qeverisë Rama...

gazetari inevstigativ, artan hoxha
Kronika 22:43 - 22 Janar, 2020

Publikoi videon e kryebashkiakut duke marrë kokainë/ Artan Hoxha thirret në Polici

Gazetari Artan Hoxha publikoi sot video-skandalin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqej në ambientet e një lokali duke thithur kokainë. Për të folur...

Kronika 17:37 - 22 Janar, 2020

Kryebashkiaku i PS duke thithur kokainë/ Hoxha tregon se si u filmua videoja

Kryebashkiaku socialist i Bulqizës Lefter Alla është kapur duke pirë kokainë në ambientet e një lokali. Video u bë publike nga gazetari investigatim Artan Hoxha, i cili...

Politikë 21:51 - 21 Nentor, 2019

Kërcënimi i zëdhënësit Blushi/ Artan Hoxha dhe Klodiana Lala “përmbysin” Presidentin

Gazetarja Klodiana Lala dhe Artan Hoxha, të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, kanë komentuar deklaratat e presidentit Meta, i cili më herët deklaroi se...

“Goditja e sotme ishte paralajmërim”/ Artan Hoxha zbërthen skemën, gjyqtarja ishte firma e fundit
Kronika 23:25 - 7 Nentor, 2019

Artan Hoxha zbulon pse ndërrohen drejtorët e Hipotekës në Vlorë

Gazetari Artan Hoxha, nga studio e “Opinion”, ku po diskutohej për lidhjet e krimit me politikën, ka folur edhe për çështjen e Hipotekës së Vlorës, ndërsa...

Rotacioni politik nxjerr “nga vrima” krimin e organizuar/ Hoxha: Do kalojmë një vjeshtë dhe dimër të vështirë
Kronika 22:48 - 5 Nentor, 2019

Artan Hoxha sjell faktet që kompromentojnë prokurorin Ndoja

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në “Opinion” ka zbuluar disa fakte të reja që kompromentojnë prokurorin Arjan Ndoja. Hoxha u shpreh se në makinën e prokurorit ...

Kronika 22:31 - 30 Tetor, 2019

“Mbetën të traumatizuar”/ Artan Hoxha zbulon linjën ekstreme të trafikut të klandestinëve

Gazetari Artan Hoxha, ka identifikuar tre kategori të trafikut të klandestinëve nga grupet shqiptare ndërsa ka treguar dhe linjën ekstreme që ndiqet. “Sot kemi shqiptarët që...

Kronika 22:09 - 30 Tetor, 2019

Trafikun e bënte policia/ Artan Hoxha zbardh faktet tronditëse

Gazetari Artan Hoxha deklaroi se grupet e trafikut të klandestinëve drejt Anglisë është i organizuar. Sipas Hoxhës, para liberalizimit të vizave trafikun e bënte policia e...

Kronika 22:47 - 16 Tetor, 2019

“Kavaja”/ Policia asnjë fjalë për vrasjen

Ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën ende nuk ka marrë një përgjigje zyrtare nga ana e Policisë së Shtetit. Kështu u shpreh drejtuesi i emisionit “Opinion”,...

“Goditja e sotme ishte paralajmërim”/ Artan Hoxha zbërthen skemën, gjyqtarja ishte firma e fundit
Kronika 22:26 - 16 Tetor, 2019

Vrasja në Kavajë/ Artan Hoxha zbardh pazaret e drogës

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga ngjarja e Kavajës. Hoxha tha se ngjarja është devijuar qëllimisht dhe se gjithë çështja vertitet rreth pazareve...

Kronika 21:31 - 8 Tetor, 2019

Sulmi i Çapjave mbi policinë/ Artan Hoxha akuza Prokurorisë

Gazetari investigativ i kronikës së zezë Artan Hoxha ka zbardhur detaje të reja nga sulmi me armë që familja e Çapjave në Elbasan i bënë Policisë...

Politikë 17:22 - 19 Shtator, 2019

Vendimi për Tahirin/ Artan Hoxha zbulon se çfarë po ndodh tek Prokuroria

Teksa ka kaluar më shumë se një orë nga pritja, ku Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të japë vendimin për ish ministrin e Brendshëm Saimir...

Kronika 17:08 - 19 Shtator, 2019

Çështja Tahiri/ Artan Hoxha shuplakë Prokurorisë

Gazetari Artan Hoxha ka kritikuar ashpër punën e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për çështjen e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Sipas Hoxhës Prokuroria nuk...

Politikë 16:58 - 19 Shtator, 2019

Artan Hoxha tregon kush ja ngriti kurthet Tahirit

“Tahiri ka ardhur ministër në shtator të 2013 kur një muaj më parë drejtori i GfF, deklaroi se në Shqipëri ishin kultivuar 4.5 mld euro kanabis...

Politikë 22:53 - 11 Shtator, 2019

“Rreziku që i kanoset Tahirit”/ Vjen paralajmërimi i fortë i Artan Hoxhës

“Prezenca e delegacionit amerikan në proceset gjyqësore të ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri mund të ndikojë që ai të dënohet nga Gjykata”, kështu u shpreh gazetari...

Politikë 11:42 - 6 Gusht, 2019

Kush po e shkatërron policinë/ Gazetarja zbardh prapaskenat

Gazetarja Anila Hoxha, me anë të një shkrimi në rrjetet sociale ka bërë një analizë vetjake lidhur me çështjen e policisë. Sipas gazetares, ngritja e një...

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!
Sociale 10:55 - 2 Gusht, 2019

Largimi i Tv Klan nga Digitalb/ A do t’ua kthejë Vjollca Hoxha, paratë, qytetarëve?

Dje në mënyrë të beftë dhe pa asnjë paralajmërim, televizioni kombëtar Klan, me i madhi ne vend, jo vetëm për nga audienca por edhe nga produksionet...

Me shume postime