Connect with Us

All posts tagged "hot"

Aktualitet 14:32 - 26 Qershor, 2019

Ledina Çelo “ndez” rrjetin/ Publikon foton “hot” nga pushimet

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Duket se vitet janë vetëm një numër për të, pasi në foton e publikuar...

Kryesore Show Biz 14:40 - 28 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles amerikane, i zgjidhet rripi i bikinit dhe mbetet ‘zbuluar’

“Mbretëresha e fitnessit”,ose modelja amerikane Jennifer Nicole Lee kishte zgjedhur të pushonte në një nga pishinat luksoze të Miamit, por nuk ishte kujdesur sa duhet për...

Aktualitet 21:00 - 26 Prill, 2019

Foto+16/Incidenti ‘hot’ i modeles së njohur, tregon më shumë seç duhet me bikini

Aktorja dhe modelja amerikane nga Florida u bë e famshme për rolin e Julias në filmin “Baywatch” të vitit 2017, ndërsa ndiqet nga më tepër se...

Aktualitet 14:06 - 2 Gusht, 2017

E rëndë në Shkodër/ I riu gjendet i mbytur në një kanal, emri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Një djalë i ri është gjetur i mbytur në një kanal në Hot të Shkodrës....

Showbizz 22:00 - 29 Janar, 2017

Merrni frymë thellë para se ti shihni këto foto!

Keni parë shumë modele me të brendshme, por si Charlotte kurrë! Charlotte McKinney është modelja më seksi e kohëve të fundit që po cmend rrjetet sociale....

Showbizz 20:00 - 22 Janar, 2017

Ëngjëlli zbret në plazh/ Do tju cmendin këto foto

Supermodelja e Vicotria Secret sapo ka mbyllur setin e saj të fundi fotografik me bikini të bardha në plazhet e Mexicos. Bukuroshja ka pozuar shumë seksi...

Fashion 21:30 - 21 Janar, 2017

Këpucët ideale për t’i bërë të pasmet të duken më të mëdha

Revista prestigjioze e botës ‘British Vogue’ ka bërë një eksperiment të vogël për të parë efektin e këpucëve në formësimin e prapanicës. Për këtë eksperiment është...

Showbizz 20:00 - 20 Janar, 2017

Fotot/Do tju cmendë kjo supermodele e nxehtë

Victoria Silvstedt është emri i kësaj supermodeleje që po cmend gjithë adhuruesit e saj dhe meshkujt në mbarë botën. Trupi i saj perfekt dhe linjat e...

Showbizz 17:00 - 12 Janar, 2017

Nuk keni parë 18 vjecare më të nxehtë se Ariel Winter

Shumë vajza në moshën e saj po ecin me sukses në botën e showbizit, por ajo ja kalon të gjithave. E themi këtë sepse fotoja e...

Showbizz 17:40 - 4 Janar, 2017

FOTO +16/ Shkëndije Mujaj, kjo bombë që shpërthen cdo cast

Superformat e saj bombastike nuk lenë kurrë për të dëshiruar. Edhe kësaj rradhe linjat e saj shpërthyese janë ato cka bien në sy, ndërsa bukuroshja super seksi...

Showbizz 20:00 - 3 Janar, 2017

Bleona, më e nxehtë se kurrë

Duket se këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka vendosur të ‘shkatërrojë’ meshkujt duke postuar foto nudo dhe provokuese në rrjetet sociale. Ky set ku Bleona vjen...

Showbizz 19:00 - 20 Dhjetor, 2016

Fotot/ Harris heq recipetat në plazh

  Lauren Harris është bërë e famshme përmes një reality showt Big Brother në Britani, por ende e ruan vëmendjen e audiencës së saj. Së fundmi,...

Life Style 16:09 - 19 Dhjetor, 2016

+18/ Fotot e pacensuruara të Belen Rodriguez, cmendet argjentinasja

Supermodelja e shumëpërfolur Belen Rodriguez, e cila së fundmi finalizoi divorcin e saj më bashkëshortin Stefano De Martino, na ka shokuar të gjithëve. Janë publikuar një...

Showbizz 17:00 - 18 Dhjetor, 2016

FOTOT/Ja gjoksi më i bukur i Londrës

Fejesa e saj duket se nuk ndikon aspak që Chloe Khan të vendosë të bëhet disi më serioze .Ylli 25 vjecar që u bë e famshme...

Showbizz 18:05 - 17 Dhjetor, 2016

Babagjyshja më e nxehtë e fundvitit vendos ti heqë të gjitha…(+18)

Liziane Gutierrez është sjellë mjaft mirë gjatë vitit dhe prandaj babagjyshi ka vendosur ta kurorëzojë si më të bukurën. Modelja braziliane është shfaqur super seksi dhe...

Showbizz 19:00 - 15 Dhjetor, 2016

FOTO/ Njihuni me bukuroshen e ditës së sotme

Natalia Borges është një modele braziliane e cila ka kryer një set fotografik për “Sport Ilustrated”. Modelja braziliane është shpallur si zonjusha seksi e ditës së...

Showbizz 19:45 - 10 Dhjetor, 2016

FOTO/ Kjo është bukuroshja e ditës së sotme

Emily Ratajkowski është bukuroshja e ditës së sotme nga “Sport Ilustrated”. Modelja gjatë këtij viti ka qenë pjesë e shumë revistave dhe është cilësuar si një...

Showbizz 22:05 - 8 Dhjetor, 2016

FOTO/ Kjo është zonjusha seksi e ditës së sotme

Zonjusha seksi e ditës së sotme e shpallur nga “Sport Ilustreted” është Clare Richards. Richards është një modele dhe është cilësuar shpesh herë si një nga...

Showbizz 12:19 - 18 Janar, 2016

Vildane Zeneli më ‘hot’ se kurrë më parë (Foto)

Ajo, njihet për linja  fantastike trupore dhe është e pëlqyer nga publiku, ndërsa është edhe shumë aktive nëpër rrjete të ndryshme sociale ku ka shumë ndjekës....

Showbizz 10:30 - 4 Nentor, 2015

Ledina, vjen më hot se kurrë (Foto)

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar dy foto të saj, ku shfaqet e menduar e njëherazi joshëse në një sfond vjeshte.

Showbizz 10:18 - 24 Shtator, 2015

Publikohen foto hot të Kim Kardashian

  Pak perpara se te mbetej shtatezane Kim Kardashian realizoi kete set fotografik i cili u publikua vetem pak ore me pare. Kim tregon linjat e...

Showbizz 17:08 - 23 Shtator, 2015

Kylie Jenner vjen me foto hot në pishinë

Kim Kardashian mund të xhelozojë sa të dojë, por motra e saj e vogël nuk ka për të hequr dorë nga ekspozimi i aseteve të sa...

Showbizz 13:50 - 31 Gusht, 2015

Modelja Elita Rudi vjen me disa foto që ta ndalin frymën

Modelja e njohur Elita Rudi ka realizuar një sesion të ri fotosh që ta ndalin frymën. Fotot janë realizuar në natyrë, derisa Elita – si një...