Connect with Us

All posts tagged "horoskopi"

Horoskopi i ditës, 25 nëntor 2020
Horoskopi 08:00 - 24 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 24 nëntor 2020

Dashi Edhe pse nuk ka pengesa në rrugën tuaj tani, sërish nuk po ecni përpara me një projekt. Ndoshta nuk keni kohë, para ose nuk keni...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat
Horoskopi 09:57 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat

Dashi Ju mund të përjetoni një farë melankolie , prandaj do të ishte më mirë të mos kishit shumë për t’u marrë me njerëz negativë. Mundësi...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:10 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020

Dashi21 Mars – 19 Prill Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehatie, në...

Horoskopi i ditës, 24 shtator 2020
Horoskopi 08:02 - 21 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 21 nëntor 2020

Dashi Mundohuni të shmangni debatet në dashuri që vështirë të zgjidhen këto ditë. Në punë, nuk doni të shkoni kundër të gjithëve, por mos u shqetësoni:...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:03 - 18 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 18 nëntor 2020

Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni të zgjidhni problemet tuaja deri...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:11 - 17 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

Dashi Vazhdoni të keni energji të mirë edhe sot . Ju keni një aftësi të mirë për të kritikuar dhe mbi të gjitha dëshirën për t’u...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:10 - 17 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 17 nëntor 2020

Dashi Nesër do të jetë një ditë e çuditshme për ju, në të cilën do të jeni shumë të diskutueshëm dhe do i bëni gjërat me...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:44 - 15 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e Dielë për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Java që vjen do të jetë shumë e rëndësishme, kështu që sot do të ishte një ide e mirë të relaksoheni dhe të rigjeni pak...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:12 - 15 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 15 nëntor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Këshillohet të ndaloni dhe të rimbushni bateritë. Ju pret një javë e re plot angazhime dhe kënaqësi. Për t’u marrë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:32 - 14 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Puna dhe dashuria, çfarë ka parashikuar astrologu për ditën e sotme

Dashi Kjo është një fundjavë më e mirë sepse nuk ka më kundërshtim të Hënës. Dashuria është ende pak e pasigurt dhe kjo për faktin se...

Horoskopi 08:03 - 14 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 14 nëntor 2020

Dashi Do të ndiheni më mirë nesër, edhe fizikisht. Nëse keni angazhime të rëndësishme është më mirë të mos i shtyni planet. Ndiheni i pathyeshëm dhe...

Horoskopi i ditës, 13 nëntor 2020
Horoskopi 08:01 - 13 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 13 nëntor 2020

Dashi Jeta juaj e dashurisë ka filluar të gjenerojë një nxehtësi të vërtetë. Duhet të vazhdoni të ushqeni mendjen gjatë kohës suaj të lirë. Muzeumet, galeritë,...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:10 - 8 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 8 nëntor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Nesër besimi juaj për karmën mund të përforcohet. Mund të shihni se ajo që jepni, kthehet mbrapsht. Jeni të ndjeshëm...

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim
Horoskopi 16:57 - 7 Nentor, 2020

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë paksa neurotikë përsa i përket pretendimeve të tyre. Ata kanë shumë besim tek vetja dhe këtë e tregojnë...

Horoskopi i ditës, 22 nëntor 2020
Horoskopi 08:00 - 7 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës, 7 nëntor 2020

Dashi Përmirësime të vogla në dashuri gjatë dy ditëve të fundit. Në frontin e punës, ju jeni shumë i trazuar, diçka do të duhet të rishikohet!...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:40 - 31 Tetor, 2020

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

Dashi Në nëntor, shmangni konfliktet për para. Ju nuk do të fitoni. Dhe nëse humb diçka, nuk do ta marrësh përsëri. Kurseni emocionet dhe energjinë tuaj...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:52 - 25 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Dita e sotme do t’ju shtyjë të flisni . Shpesh sinqeriteti juaj ju ka futur në telashe sepse u keni besuar ndoshta njerëzve që nuk...

Horoskopi i dites, 11 nëntor 2020
Horoskopi 08:05 - 25 Tetor, 2020

Horoskopi i ditës, 25 tetor 2020

Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të thënë atë që mendoni, pa u shqetësuar shumë se si do të reagojë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e martë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:09 - 24 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian

Dashi Mund të mbështeteni në një fundjavë interesante, veçanërisht pasi keni një Hënë të favorshme. Kushdo që ka një proces gjyqësor të vazhdueshëm, me probleme parash,...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 11:34 - 18 Tetor, 2020

Horoskopi i financave/ Si do të jetë marrëdhënia juaj me paratë këtë javë

Dashi Gjatë javës mund të shijoni para, një dokument financiar ose të merrni një material tjetër – përfitim financiar. Ndiqni me kujdes informacionin që merrni nga...

Horoskopi i dites, 11 nëntor 2020
Horoskopi 07:59 - 13 Tetor, 2020

Horoskopi i ditës, 13 tetor 2020

Dashi Në tërësi, nesër do të jetë një ditë e mirë: ju keni yjet në krah, por padyshim që shumë varet nga ju. Dritë jeshile për...

Horoskopi 10:26 - 3 Tetor, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Keni shumë gjëra në mendje, por ende nuk jeni në gjendje t’i kuptoni ato, për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur më parë. Dikush mund...

Horoskopi i dites, 11 nëntor 2020
Horoskopi 08:03 - 20 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 20 shtator 2020

Dashi Të veprosh në mënyrë impulsive nuk do të jetë aspak problem sot. Kujdesi ka vendin e vet në jetë, por jo sot. Do të ndiheni...