Connect with Us

All posts tagged "horoskopi javor"

Sociale 08:25 - 6 Prill, 2020

Horoskopi javor, nga 6 prill deri në 12 prill 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave do jeni ne te njëjtën linje me partnerin tuaj ju te dashuruarit dhe do bëni me te mirën...

Sociale 08:15 - 30 Mars, 2020

Horoskopi javor, nga 30 mars deri në 5 prill 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Do jeni shumë joshës me partnerin tuaj gjatë kësaj jave dhe do e bëni atë të ridashurohet marrëzisht pas jush....

Sociale 08:01 - 23 Mars, 2020

Horoskopi javor, nga 23 mars deri 29 mars 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Marrëdhënia në çift do jetë e turbullt këtë jave dhe vështirësitë do jene te njëpasnjëshme. Nuk do bëni kujdes me...

Sociale 08:25 - 2 Mars, 2020

Horoskopi javor, nga 2 mars deri në 8 mars 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Jave plot diell ka për te qene kjo për gjithë te dashuruarit. Zemra do ndihet e qete dhe ne disa...

Sociale 08:42 - 17 Shkurt, 2020

Horoskopi javor, nga 17 shkurt deri në 23 shkurt 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift do marre një kthese shume me te mire këtë jave. Do jeni me te logjikshëm dhe...

Sociale 08:25 - 27 Janar, 2020

Horoskopi javor, nga 27 janar deri në 2 shkurt 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Sinqeriteti dhe ndershmëria qe keni ndaj partnerit ka bere qe lidhja juaj te ece kaq gjate. Mundohuni te vazhdoni ne...

Sociale 08:45 - 20 Janar, 2020

Horoskopi javor, 20 janar deri në 26 janar 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Pas një periudhe delikate te kaluar ne çift, këtë jave gjendja do filloje te normalizohet. Te dy do falni dhe...

Sociale 08:46 - 30 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor, nga 30 dhjetor deri në 5 janar 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave do i shtoni dozat e fantazisë dhe origjinalitetit ju te dashuruarit dhe gjerat ne jetën ne çift kane...

Life Style 12:07 - 29 Korrik, 2019

Horoskopi javor 29 Korrik deri më 4 Gusht/ Zbuloni cilat do të jenë prioritetet tuaja për këtë javë

Kjo javë në vija të përgjithshme do të jetë e mirë dhe gjatë saj do të ndihemi të gëzuar. Është momenti të lemë pas vështirësitë e...

Kryesore 16:54 - 27 Korrik, 2019

Dashuria, financat dhe puna/ Horoskopi javor 29 Korrik deri më 4 Gusht 2019

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje....

horoskop
Aktualitet 08:21 - 29 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 29 prill deri në 5 maj 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Me Mërkurin në krah do arrini t’i kaloni pa problem të gjitha vështirësitë që ju kanë dale ne çift dhe do...

horoskop
Aktualitet 08:23 - 22 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 22 prill deri në 29 prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire këtë jave. Do konfliktoheni edhe për gjera elementare dhe asnjeri nuk...

horoskop
Aktualitet 08:15 - 15 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 15 prill deri 21 në prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Do keni dëshira te çmendura sot ju qe jeni ne një lidhje do bekoni qe partneri t’ua plotësojë te gjitha. Gjithçka...

horoskop
Aktualitet 08:34 - 8 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 8 prill deri në 14 prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave duhet patjetër te bëni ndryshime ne jetën tuaj ne çift sepse kështu si është situata mund te mërziteni pamase....

horoskop
Aktualitet 08:35 - 1 Prill, 2019

Horoskopi javor, nga 1 prill deri në 7 prill 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave edhe me pozitive sesa mendohej kjo e sotmja për te dashuruarit. Do merreni vesh me partnerin dhe se bashku do...

horoskop
Aktualitet 08:29 - 25 Mars, 2019

Horoskopi javor, nga 25 mars deri në 31 mars 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave ambienti ne çift pritet te jete shume me i qete se me pare. Do e keni me te lehte...

horoskop
Aktualitet 08:41 - 18 Mars, 2019

Horoskopi javor, nga 18 mars deri në 24 mars 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Këtë jave do jeni shume me te logjikshëm ju te dashuruarit dhe do ja njihni meritat atij qe keni ne krah....

horoskop
Aktualitet 08:41 - 11 Mars, 2019

Horoskopi javor, nga 11 mars deri në 17 mars 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Kjo jave do jete edhe me e bukur nga sa ju e kishit menduar. Nuk do keni as debatin me te...

horoskop
Aktualitet 08:18 - 4 Mars, 2019

Horoskopi javor, nga 4 mars deri në 10 mars 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave intensive ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shpesh do ndiheni si mbi...

horoskop
Aktualitet 08:26 - 25 Shkurt, 2019

Horoskopi javor, nga 25 shkurt deri në 3 mars 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Partneri do jete shume kokëfortë gjate gjithë javës dhe ju edhe pse do mundoheni t’ia mbushni mendjen për diçka nuk do...

horoskop
Aktualitet 08:29 - 18 Shkurt, 2019

Horoskopi javor, nga 18 shkurt deri në 24 shkurt 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Ata qe janë ne një lidhje afatgjate do merren vesh për bukuri me partnerin e tyre dhe gjithçka do ju ece...

horoskop
Aktualitet 08:30 - 11 Shkurt, 2019

Horoskopi javor, nga 11 shkurt deri në 17 shkurt 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave pozitive dhe e mbushur me momente te veçanta kjo për ata qe e kane tashme një lidhje. Do përjetoni kënaqësi...

horoskop
Aktualitet 08:25 - 4 Shkurt, 2019

Horoskopi javor, nga 4 shkurt deri në 10 shkurt 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Do e forconi edhe me shume lidhjen ne çift gjate kësaj jave dhe do ndiheni gati te merrni edhe vendime te...