Connect with Us

All posts tagged "horoskopi i dites"

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:01 - 25 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020

Dashi Falë Hënës tek Shigjetari do të ndiheni shumë tërheqës, kreativë, entuziastë, energjikë dhe pasionalë. Pra gjithçka do të shkojë mirë gjatë ditës, përfshirë këtu edhe...

Horoskopi i ditës, 24 shtator 2020
Horoskopi 08:06 - 24 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 24 shtator 2020

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:04 - 22 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 22 shtator 2020

Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i papritur do të bëjë që...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:10 - 21 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 21 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të takoni njerëz ose të shoqëroheni me ta, kjo është koha e duhur. Sa...

Horoskopi i ditës, 24 shtator 2020
Horoskopi 08:05 - 19 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 19 shtator 2020

Dashi Megjithëse Mërkuri është në një orbitë jo edhe aq të favorshme, sot në aspektin krijues do të jeni në një ditë të mirë. përsëri do...

Horoskopi i ditës, 18 shtator 2020
Horoskopi 08:07 - 18 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 18 shtator 2020

Dashi Janë Mërkuri, Afërdita dhe Urani yjet që sot do t’ju mbështesin në aspektin profesional, ku nuk përjashtohet ndoshta edhe ndonjë ngritje në përgjegjësi. edhe Erosi...

Horoskopi i ditës, 17 shtator 2020
Horoskopi 08:09 - 17 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 17 shtator 2020

Dashi Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raportet ndërpersonale. Jeta juaj sentimentale premton momente të këndshme në mbrëmje. Demi...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:10 - 15 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 15 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që...

Horoskopi i ditës, 17 shtator 2020
Horoskopi 08:10 - 14 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 14 shtator 2020

Dashi Kuadri yjor fillon e turbullohet disi, sidomos në planin financiar, prandaj ju këshillohet që të përdorni të gjithë aftësitë tuaja për të mbajtur bilancin në...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:00 - 13 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 13 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Jeni duke jetuar një situatë paradoksale. Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni...

Horoskopi i ditës, 12 shtator 2020
Horoskopi 08:12 - 12 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 12 shtator 2020

Dashi Pak realizëm ju duhet për të zgjidhur me ide gjeniale probleme dhe ndërlikime. Hyrje të mundshme të parave do ta bëjnë më të konsistente dhe...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:04 - 11 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 11 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Mund t’iu duhet të reflektoni lidhur me disa çështje që kanë të bëjnë me familjen. Venusin nuk e keni më...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:04 - 10 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 10 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Ju pret një ditë mjaft pozitive për dashurinë, por bëni kujdes që të mos kushtëzoheni nga probleme sipërfaqësore. Të ardhurat...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:07 - 9 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 9 shtator 2020

Dashi Disa shqetësime të rëndësishme, mund t’iu kenë acaruar kohëve të fundit. Kjo e mërkurë do të jetë një ditë e mbushur me shumë zhvillime, pas...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:05 - 8 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 8 shtator 2020

Dashi Tranziti i Afërditës dhe pozicioni i ri i saj në një orbitë jo shumë komode për ju mund bëjë që në pasioni juaj të ketë...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:07 - 7 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 7 shtator 2020

Dashi Siç thotë astrologu Paolo Fox, nesër do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni llogaritë...

Horoskopi i ditës, 12 shtator 2020
Horoskopi 07:59 - 6 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 6 shtator 2020

DASHI21. mars – 20. prill Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese....

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:04 - 5 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 5 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni sot dhe marrëdhënia me partnerin do mbetet e mire. Do shkëmbeni idetë...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:06 - 4 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 4 shtator 2020

Dashi Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Është koha që ti rishqyrtoni më mirë...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:05 - 3 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 3 shtator 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Në dashuri nuk përjashtohet mundësia që ata që kanë qenë të dyjëzuar mes dy historive, të gjejnë rrugën e zgjidhjes....

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:07 - 2 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 2 shtator 2020

Dashi Do jeni mjaft ambiciozë dhe të pandalshëm gjatë kësaj dite. Pozitiviteti do ju shoqërojë gjithë kohën. Ju të dashuruarit do merrni vendime të rëndësishme dhe...

Horoskopi i ditës, 12 shtator 2020
Horoskopi 08:12 - 1 Shtator, 2020

Horoskopi i ditës, 1 shtator 2020

Dashi Diskutoni hapur me partnerin tuaj sot për te gjitha problemet qe keni pasur ne çift. Me qetësi dhe maturi do të zgjidhni gjithçka dhe do...

Horoskopi i ditës, 25 shtator 2020
Horoskopi 08:06 - 31 Gusht, 2020

Horoskopi i ditës, 31 gusht 2020

DASHI 21. mars – 20. prill Nëse keni pasur debate te forta me partnerin tuaj, sot do i zgjidhni ato një e nga një dhe do...