Connect with Us

All posts tagged "horoskop"

muaj i zjarrte horoskop
Aktualitet 11:40 - 26 Maj, 2019

Sipas horoskopit/Këto çifte do të jenë gjithmonë bashkë dhe janë bërë për njëri tjetrin

Virgjëresha dhe Ujori Virgjëreshat janë observues dhe punëtorë, ndërsa Ujorët janë progresivë dhe origjinalë.  Këta të dy inspirohen teksa mendojnë në mënyrë të ndryshme. Bricjapi dhe...

Aktualitet 12:04 - 25 Maj, 2019

Si do të jetë kjo ditë për ju? Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Do të keni një dëshirë të madhe për ndryshim, sidomos nëse nuk jeni të kënaqur në dashuri. Nga ana tjetër mund të mërziteni shumë shpejtë,...

Aktualitet 09:47 - 25 Maj, 2019

“Kujdes, po të ngrenë kurth”/Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Sot duhet të keni vëmendje me punën dhe ndonjë mundësi për të bërë gjëra pa zhurmë dhe lidhjet e bisedat e duhura që t’ju japin...

Aktualitet 13:54 - 20 Maj, 2019

Horoskopi javor/Meri paralajmëron këtë shenjë për një ndryshim të madh

Dashi Me mangësitë në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes për mangësitë e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni. Demi Do keni parasysh...

Life Style 12:53 - 19 Maj, 2019

Pasione dhe çmenduri në çift/Çfarë do ndodhë me 12 shenjat e horoskopit

DASHI: Marsi do ju tërheqë paksa veshin të lindurve në shenjën e Dashit, pasi po kalojnë shumë pak me familjen dhe miqtë e ngushtë. Është momenti...

Aktualitet 10:10 - 19 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 20 maj deri në 26 maj 2019/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me ju këtë javë

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët në...

Aktualitet 12:18 - 17 Maj, 2019

Horoskopi ditor/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me shenjat ditën e sotme

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të ketë...

situata te sikletshme gjate marredhenieve sekuale
Kuriozitete 12:10 - 17 Maj, 2019

Nuk rrinë dot pa marrëdhënie intime/ Njihuni me 5 shenjat e horoskopit që nuk “durojnë”

1-Dashi Seksi është padyshim një prioritet për këtë shenjë. Për ta dashuria do të thotë një jetë e lumtur në shtrat. Nëse ju mund të keni...

Aktualitet 10:25 - 15 Maj, 2019

Horoskopi kinez/Zbuloni disa prej luleve që sjellin fat sipas vitit tuaj të lindjes

Ja një listë e luleve tuaja me fat, bazuar në zodiakun kinez: Miu, lindur në vitin 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008. Të lindurit...

shenja qe pelqejne ushqimin
Life Style 14:10 - 14 Maj, 2019

Cila është pjata juaj e preferuar sipas shenjës së horoskopit?

Bazuar në shenjën tonë të zodiakut, Horoskopi na tregon se cila pjatë mund të pëlqejë çdo shenjë. Nga antipastat në ëmbëlsirat, le të argëtohemi me Yjet...

Aktualitet 14:40 - 13 Maj, 2019

Horoskopi javor/Jorgo Pulla tregon si do jetë kjo javë për shenjat e zodiakut

DASHI Të përgjithshmet:Një javë speciale dhe intensive fillon pasi ardhja e sundimtarit tuaj Marsi në shenjën e Gaforres nuk është përkrahëse për planet tuaja.Ka mundësi që...

Aktualitet 10:10 - 13 Maj, 2019

Horoskopi javor/Paolo Fox tregon si do të jetë kjo javë për shenjat e zodiakut

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që...

Aktualitet 09:57 - 12 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 13 maj deri në 19 maj 2019

Dashi Dashuria: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve...

Aktualitet 10:38 - 11 Maj, 2019

Horoskopi i fundjavës/Astrologia zbulon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Mund të bëni një ndryshim apo freskim në marrëdhëniet e afërta familjare. Pranoni dhe afroni njerëzit që ju bëjnë të ndiheni mirë. Demi Sot thoni...

Aktualitet 13:25 - 9 Maj, 2019

Horoskopi ditor/Si do të jetë puna dhe dashuria për 12 shenjat e zodiakut

Dashi       Dashuria: Dita do të kalojë pa ndonjë risi të veçantë në dashuri, dhe ndoshta për këtë arsye filloni të tregoni shenja të padurimit. Mundohuni të...

Aktualitet 12:45 - 6 Maj, 2019

Horoskopi javor/Jorgo Pulla tregon çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

DASHI Të përgjithshmet: Merkuri largohet nga shenja juaj në 6/5 dhe kalon përmes shenjës së Demit të nënshkruajë një pozicion nga i cili ju fton të mendoni...

Aktualitet 11:01 - 5 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 6 maj deri në 12 maj 2019

Dashi Gjatë kësaj jave prania e Venusit në shenjën tuaj do ta komplikojë situatën e dashurisë, deri në pikën e krijimit të dallimeve me partnerin/en që...

tre histori dashurie
Aktualitet 14:12 - 4 Maj, 2019

Horoskopi i dashurisë/Paolo Fox tregon si do jetë ky muaj për shenjat e zodiakut

Dashi: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë...

Aktualitet 12:11 - 3 Maj, 2019

Horoskopi mujor Maj 2019/Susan Miller tregon çfarë do ndodhë me shenjat e zodiakut këtë muaj

Dashi Deri tani, karriera ka pasur një rëndësi të veçantë në jetën tuaj, por duket se yjet kanë në plan të kthejnë vëmendjen te jeta private...

Life Style 16:27 - 2 Maj, 2019

Pasion, fantazi dhe tradhti/ Ja shenjat e horoskopit që do të jenë ‘zjarr’ këtë muaj

Lilith te Peshqit në muajin Maj do të sjellë ëmbëlsi në sferën erotike, ku çdo çift do të përjetojë ndjesi të reja dhe emocione të thella....

Life Style 11:18 - 2 Maj, 2019

Çfarë fshehin gratë pas maskës së tyre?/ Shenjat më misterioze të horoskopit

Gruaja Dash Gruaja Dash shfaqet si një grua e fortë dhe e pavarur, ndonjëherë dashakeqe dhe agresive. Në të vërtetë, nën maskë është një fëmijë i...

Kuriozitete 20:51 - 1 Maj, 2019

Zot të botës/ Shenjat e horoskopit që kanë në dorë pushtetin

Të shumtë janë njerëzit që e shohin astrologjinë si zgjidhjen e shumë pikëpyetjeve që kanë të bëjnë me jetën e tyre Ekzistojnë disa të dhëna që...

Life Style 20:24 - 1 Maj, 2019

Muaj i zhurmshëm, inatçor dhe me kontradita/ Astrologia zbulon shenjën më me fat të horoskopit

Sipas astrologes, Meri Shehi, muaji Maj do të jetë një nga muajt më të zhurmësh, inatçor, të mbushur me kontradita dhe skena. E ftuar tek Rudina...