Connect with Us

All posts tagged "horoskop"

Horoskopi 13:04 - 6 Maj, 2020

Të ndrojtur dhe të matur/ Këto shenja të horoskopit urrejnë të shprehin ndjenjat e tyre

Gaforrja Njerëzit që i përkasin kësaj shenje të horoskopit janë shumë pasionantë dhe jetojnë intensivisht si asnjë shenjë tjetër e zodikaut. Por kur vjen puna për...

Horoskopi 10:14 - 6 Maj, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni të papriturat e ditës së sotme

Dashi Dita e sotme ju shikon përfundimisht të lirë nga kundërshtimi i Hënës dhe të etur për të reflektuar se çfarë të bëni në ditët në...

Horoskopi 10:30 - 5 Maj, 2020

Horoskopi sipas astrologut të njohur italian/ Kjo është shenja më e pafat për ditën e sotme

Dashi Kjo javë filloi me Hënën në kundërshtim dhe për këtë mund të ndjeheni pak nën presion , sikur shumë gjëra nuk po shkojnë në drejtimin...

Horoskopi 14:06 - 4 Maj, 2020

Nuk e kanë aspak problem të qëndrojnë vetëm/ Shenjat e horoskopit që adhurojnë lirinë

Akrepi Nuk është se Akrepave nuk u pëlqen të jenë të rrethuar me njerëz por thjesht duan të lundrojnë në botën e tyre. Kur ata fiksohen...

Horoskopi 10:39 - 4 Maj, 2020

Horoskopi javor 4-10 Maj 2020/ Paraja dhe puna në qendër të vëmendjes

Dashi Dielli do të lidhet me Mërkurin në zonën tuaj të parave, duke ju përgatitur të merrni përgjegjësi për cdo mundësi monetare që vjen në rrugën...

Horoskopi 14:06 - 3 Maj, 2020

Do t’iu bëjnë të ndiheni shumë të veçantë/ Shenjat e horoskopit që japin gjithçka për partnerin e tyre

Luani Nëse keni në fjalorin tuaj fjalën i shkëlqyer, do t’i shkonte shumë shenjës së Luanit. I simbolizuar nga Luani, mbreti i botës së egër, kjo...

Horoskopi 10:40 - 3 Maj, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Dashuria dhe puna në fokus, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo është një periudhë shumë e komplikuar për të gjithë dhe ju keni kohën e duhur për të menduar se cfarë do të bëni me...

Horoskopi 10:20 - 2 Maj, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu i famshëm italian zbulon parashikimin e yjeve për secilën shenjë

Dashi Këtë të Shtunë mund të përpiqesh të zgjidhësh disa probleme sentimentale falë ndihmës së Venusit tranzit në shenjën tuaj të zodiakut. Sa i përket sferës...

Horoskopi 12:00 - 1 Maj, 2020

Paraja dhe Puna/ Si do të jetë ky muaj për ju sipas parashikimit të yjeve

Dashi Puna dhe Paraja: Mërkuri do të kontrollojë aftësitë tuaja të komunikimit dhe teknologjisë këtë muaj. Këtë muaj, ekziston një shans i mirë që ju të...

Horoskopi 11:32 - 1 Maj, 2020

Parashikimi i horoskopit për shëndetin/ Zbuloni udhëzimet që duhet të ndiqni këtë muaj

Dashi Këtë muaj, më në fund, merrni kohë për të lëvizur rregullisht. Eshtë thelbësore që të filloni të lëvizni. Filloni ngadalë, në fillim mund të shkoni...

Horoskopi 10:57 - 1 Maj, 2020

Horoskopi për muajin Maj/ Paolo Fox parashikon financat dhe dashurinë

Dashi Në këtë muaj, të lindurit e kësaj shenje, do të duhet të luani me dinakëri. Ka shumë situata në pritje të punës që duhet të...

nuk jane si duken horoskop
Horoskopi 14:27 - 29 Prill, 2020

Gënjeshtarë të mëdhenj/ Këto shenja të horoskopit janë “profesionistë” në mashtrim

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk njihen si njerëz që dinë të gënjejnë.Ata nuk kanë durim për dramën që pason nëse kapen me gënjeshtra Demi...

Horoskopi 10:48 - 29 Prill, 2020

Puna dhe Dashuria/ Paolo Fox zbulon parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Dashi Sot do të ndiheni pak nën presion dhe me Hënën në kundërshtim mund të përjetoni konflikte të vogla në familje. Sa i përket dashurisë, horoskopi...

Life Style 10:32 - 28 Prill, 2020

Puna dhe dashuria/ Astrologu italian zbulon të papriturat e ditës së sotme për çdo shenjë

Dashi Sot mund të ndiheni pak në hije edhe pse po përjetoni një moment shërimi . Kjo pranverë është me të vërtetë në anën tuaj dhe...

Life Style 20:34 - 27 Prill, 2020

Pse binjakët, peshorja dhe ujori kanë etikë të fortë në punë

Peshorja Të gjithë në zyrë e duan këtë shenjë për shkak të hijeshisë dhe gjallërisë së saj. Peshorjet janë vazhdimisht në kërkim të ekuilibrit në jetë,...

Life Style 20:31 - 27 Prill, 2020

Kanë frikë të humbin partnerin e tyre/ Shenjat që mbajnë më shumë sekrete

Ujori Ujorët preferojnë të largojnë emocionet e tyre dhe të mos merren me to. Nëse ata janë të përfshirë në një ndarje të tmerrshme, ata nuk...

horoskop-mencuri
Kuriozitete 18:47 - 27 Prill, 2020

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të...

Kuriozitete 18:40 - 27 Prill, 2020

Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit

Bricjapi Do të hiqni dorë nga liria juaj për dashuri por pasi të kryqëzoheni, do të pendoheni sepse individualiteti juaj do të jetë i pari. Binjakët...

Life Style 18:26 - 27 Prill, 2020

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo...

Kuriozitete 18:25 - 27 Prill, 2020

Si ndihet çdo shenjë e horoskopit në karantinë

Dashi Ju keni shumë sens humori dhe jeni impulsiv, kështu që iu është dashur pak kohë për tu përshattur me këtë situatë. Me shumë mundësi do...

Sociale 14:37 - 22 Prill, 2020

“Flasin për pandemi sikur të ishte një horoskop”/ Vasili: Profesionistët më mirë të heshtin!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili iu kërkoi profesionistëve të mjekësisë të heshtin më mire, pas sipas tij, gjatë deklaratave ata fshehin realitetin për përhapjen e pandemisë...

Lajme 17:08 - 31 Dhjetor, 2019

Horoskopi javor 31 Dhjetor 2019 deri më 5 Janar 2020

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, kjo është një javë e cila do të jetë e rëndësishme për të treguar dashurinë dhe respektin për...

Lajme 18:42 - 30 Dhjetor, 2019

Astrologjia e karmës/ 2020 parashikon atë çfarë meritoni

Keni dëgjuar ndonjëherë për astrologjinë “karmike”? Atrologjia karmike është një nga disa llojet e astrologjisë. Edhe pse kjo nuk është një degë shumë e njohur në...