Connect with Us

All posts tagged "horoskop"

Sociale 08:19 - 6 Tetor, 2019

Horoskopi i ditës, 6 tetor 2019

DASHI21. mars – 20. prill Personaliteti juaj i forte do beje qe sot t’i përballoni me sukses sfidat dhe problemet qe do ju dalin ju te...

Kryesore Show Biz 12:25 - 1 Gusht, 2019

“Do të përfundojnë borxhet”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri bën të ditur se shumë probleme do zgjidhen, të tjerë do fitojnë të drejtat e të tjerë do marrin vendime. Lexoni më poshtë parashikimin...

Aktualitet 10:10 - 22 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 22 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Mos hezitoni aspak t’i tregoni shefit shqetësimet në mjedisin e punës ose të kërkoni një vend të ri pune nëse nuk përshtateni me ambientin. Përpiquni...

Kuriozitete 14:53 - 20 Korrik, 2019

Cila është shprehja që ju përshtatet sipas shenjës së horoskopit? Zbulojeni këtu

Dashi – “Jam zotëruesi i fatit tim. Jam kapiteni i i shpirtit tim” (William Ernest Henley) Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më...

Aktualitet 10:10 - 19 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Mund të planifikoni projekte të cilat mund ti vini në jetë në ditët në vijim, kur Hëna të jetë në favorin tuaj. Në dashuri do...

Aktualitet 09:50 - 14 Korrik, 2019

Horoskopi javor, 15 korrik deri në 21 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi: Mërkuri në pozicion të favorshëm do të ndikojë që të merrni lajme të mira, sidomos në aspektin profesional. E mërkura, e enjtja dhe e premtja...

nuk jane si duken horoskop
Kuriozitete 12:40 - 12 Korrik, 2019

Cilët janë më të mirët dhe më tinëzarët? Zbuloni si renditen shenjat e zodiakut

12 shenjat e zodiakut nuk janë aq të mire dhe naivë sa duken. Më poshtë do të zbuloni renditjen e tyre dhe do të zbuloni cila...

Aktualitet 10:10 - 8 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 8 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut sipas Paolo Fox

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën.  Përpiquni të gjykoni me mendje...

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para
Aktualitet 10:40 - 7 Korrik, 2019

Horoskopi javor, 8 korrik deri në 14 korrik 2019/ Puna dhe shëndeti, zbuloni surprizat e kësaj jave

Dashi Puna: Do të jeni të vendosur të përfundoni  projektet e vjetra dhe ato të reja të punës që do të prezantohen gjatë javës. Vullneti yt...

Aktualitet 10:25 - 7 Korrik, 2019

Horoskopi javor, 8 korrik deri në 14 korrik 2019/ Si do të ecë dashuria këtë javë për ju

Dashi Dashuria: Kontrastet planetare të javës ndoshta do t’ju shohin ju të angazhuar për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të dashurisë. Disa grindje me partnerin që është shumë...