Connect with Us

All posts tagged "horoskop javor"

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020
Horoskopi 11:07 - 22 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 23-30 Nëntor, 2020

Dashi Puna Mos u merrni me çështje që kërkojnë negociata të tepruara. Lëreni sepse nuk ia vlen në këtë periudhë , ose vendosni për rezultatin. Duhet...

Horoskopi i financave/ Si do të jetë java e fundit e Nëntorit për xhepat tuaj
Horoskopi 10:50 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi i financave/ Si do të jetë java e fundit e Nëntorit për xhepat tuaj

Dashi Do të zgjidhni disa nga problemet e tyre financiare, pagesa dhe detyrime me vështirësi ose me më shumë tension. Demi Ngjarjet e papritura këtë javë...

Horoskopi për javën e fundit të Nëntorit/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 10:09 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi për javën e fundit të Nëntorit/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Dashi Mos u merrni me çështje që kërkojnë negociata të tepruara. Lëreni sepse nuk ia vlen në këtë periudhë , ose vendosni për rezultatin. Duhet të...

Horoskopi javor i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për çiftet dhe beqarët
Horoskopi 11:54 - 15 Nentor, 2020

Horoskopi javor i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për çiftet dhe beqarët

Dashi Çiftet mund të jenë në një periudhë kontrasti të fortë,  për shkak të situatave të jashtme, të cilat padyshim që bën jehonë edhe nga brenda....

Horoskopi për javën e fundit të Nëntorit/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 13:33 - 8 Nentor, 2020

Parashikimi i yjeve përsa i përket punës/ Zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat mund...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020
Horoskopi 12:56 - 8 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020

Dashi Puna Besimi i ndërsjellë do t’ju çojë t’i jepni më shumë peshë bashkëpunimit , gjithashtu duke ju shtyrë të ndani projekte të mëdha, të cilat...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 02-09 Nëntor 2020
Horoskopi 12:01 - 1 Nentor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 02-09 Nëntor 2020

Dashi Puna Gjatë këtyre shtatë ditëve do të keni një mundësi për të shijuar suksese, ngjarje ose mbledhje specifike, por do të përjetoni një emocion të...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020
Horoskopi 12:18 - 11 Tetor, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 12-19 Tetor 2020

Dashi Puna: Për disa përfaqësues të kësaj shenje të zodiakut, java parashikon një vendim në lidhje me ndryshimin e shtëpisë ose angazhimin në një çështje ligjore...

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 11:27 - 11 Tetor, 2020

Horoskopi javor për financat/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë për ditët në vazhdim

Dashi Disa prej jush do të kërkoni të shpenzoni para ose të shpenzoni burime të tjera parash. Këtë javë, shumë do të kenë angazhime të ndryshme...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020
Horoskopi 12:37 - 4 Tetor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor 05-12 Tetor, 2020

Dashi Puna: Do të jeni nën ndikimin e dridhjeve të ngadalta, të cilat do të ndikojnë në punët e tyre profesionale dhe të biznesit. Sidoqoftë, fati...

Horoskopi i financave për muajin Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 12:11 - 4 Tetor, 2020

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj

Dashi Shqetësimet për para do të jenë të panevojshme këtë javë. E vetmja gjë që ju nevojitet është planifikimi më praktik i kostos.Në përgjithësi, ju do...

Formojnë dyshen perfekte/ Këto janë shenjat më të përputhshme të horoskopit
Horoskopi 12:24 - 13 Shtator, 2020

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 14-21 Shtator

Dashi Dashuria: Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse...

Horoskopi për ditën e parë të muajit Nëntor/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin ditën e sotme
Horoskopi 12:14 - 6 Shtator, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 07-14 Shtator

Dashi Puna: Gjatë javës do të merrni ndihmë ose këshilla që do t’ju ndihmojnë të bëni përparim në detyra të rëndësishme. Dashuria: Në këtë javë do...

Horoskopi javor 26 Tetor-01 Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju përsa i përket punës
Horoskopi 12:54 - 30 Gusht, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 31 Gusht-6 Shtator 2020

Dashi Puna: Ju do të duhet të merrni një pozicion praktik dhe diplomatik në situata që lidhen me marrëdhënien tuaj miqësore ose profesionale.Këtë javë, ngjarjet nuk...

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak
Horoskopi 11:26 - 20 Qershor, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 22-29 Qershor 2020

Dashi Puna: Gjatë kësaj jave do të keni një kohë të favorshme për veprime në lidhje me interesat materiale ose pronësore, dhe kjo do të jetë...

Horoskopi i financave/ Çfarë kanë parashikuar yjet për xhepat tuaj
Horoskopi 11:06 - 20 Qershor, 2020

Si do të jenë financat tuaja për javën e ardhshme/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Gjatë kësaj jave ju do të keni një përmirësim të financave tuaja. Do të fitoni para shtesë nga një burim tjetër që nuk është puna....

Horoskopi 10:12 - 14 Qershor, 2020

Horoskopi javor sipas Rob Horzsny/ Çfarë ka parashikuar astrologu për secilën shenjë

Dashi Horoskopi ndërkombëtar i Rob Brezsny ju inkurajon të shfrytëzoni talentin tuaj unik për të qenë në gjendje të rikrijoni veten dhe të përshtateni me ndryshimet...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 12:38 - 7 Qershor, 2020

Horoskopi javor sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu i famshëm për dashurinë dhe punën

Dashi Siç tregon dhe horoskopi i Paolo Fox, javën e ardhshme do të dëshironi të merrni disa konfirmime në lidhje me çështjet personale. Drejtojuni personave të...

Parashikimi i yjeve për shëndetin/ Si do të jetë muaji i ardhshëm për ju
Horoskopi 11:59 - 6 Qershor, 2020

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 08-15 Qershor 2020

Dashi Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë do të duhet të ruani realizëm dhe praktikë në veprimet dhe vendimet tuaja. Ju nuk...