Connect with Us

All posts tagged "Hollywood"

Kryesore Show Biz 22:05 - 1 Gusht, 2019

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur. Ajo...

Aktualitet 13:10 - 4 Qershor, 2019

“Asnjëri prej tyre nuk është i lumtur”/ Çifti i famshëm i Hollywood në prag të ndarjes?

Çifti i preferuar i shumë njerëzve në botë duket se ka probleme në marrëdhënien e tyre dhe janë në prag divorci. Sipas “New York Post”,  Irina...

Aktualitet 10:10 - 13 Nentor, 2018

Hollywood-i në zi! Ndërron jetë gjeniu i superheronjve

Krijuesi legjendar i kompanisë Marvel Comics, që ka krijuar disa nga superheronjtë më të njohur, Stan Lee ka ndërruar jetë në moshën 95-vjeçare. Lajmi është bërë...

Aktualitet 22:45 - 10 Shtator, 2018

Vajza na vjen keq!/ Beqari më i kërkuar në botë është gati të martohet

Beqari “i përhershëm” i Holliwood-it ka vendosur të mos e mbajë më këtë epitet. Kjo pasi po flitet se Leonardo DiCaprio është gati të martohet me...

Kryesore Show Biz 10:25 - 28 Mars, 2018

Tronditëse/ Gjendet trupi i pajetë i aktores shqiptare në Hollywood

Aktorja shqiptare e cila kërkonte famën në Amerikë me filmin  “All or nothing”, Adea Shabani është gjendur e vdekur. Prej dy vjetësh 25-vjeçarja ishte vendosur në...

Kryesore Show Biz 23:00 - 24 Shkurt, 2018

Megan tregon të gjitha/ ‘Industria amerikane pasi mbaron punë me ty, nuk i intereson më’

Prej kohësh Hollywood është përfshirë në një sërë problemesh të ndryshme. Madje edhe aktorët janë shprehur kundër drejtuesve e producentëve. Një ndër ta ka qenë edhe...

Aktualitet 20:06 - 13 Nentor, 2017

Nga Arian Galdini/ Edi shkon në Hollywood!

Ka qenë një këngë e viteve ’80, që më kujtohet sa herë dëgjoj Edi Ramën teksa na flet live në ERTV, me kumte javore nga facebooku,...

Aktualitet 23:50 - 11 Tetor, 2017

Yjet e ekranit që ishin ‘shumë të shëmtuar për në Hollywood’

Siç Hollywood nuk lejon që aty të futen njerëz të pa talentuar, një herë e një kohë është bërë një padrejtësi ndaj aktoreve të famshme. Dhe...

Aktualitet 23:50 - 29 Shtator, 2017

Yjet e Hollywood lexojnë komentet e njerëzve/ Tepër brutale

Jimmy Kimmel është showman më i ndjekur në Amerikë, dhe rubrikat e tij gjithashtu. Mean tweets quhet një rubrikë ku yjet e hollivudit lexojnë komentet që...

Kryesore Show Biz 23:00 - 20 Gusht, 2017

Foto/ 10 Vip-at më të urryer në Hollywood

Përveç se kanë fansa të shumtë këta Vip-a kanë edhe shumë njerëz që i urrejnë. Kjo për shkak të sjelljes së tyre në jetën private, përpara...

Aktualitet 19:48 - 28 Mars, 2017

7 viktima të famshme të Listës së Zezë të Hollywoodit

“Paniku i Kuq”. Si u përndoqën për shkak të bindjeve të majta, yjet e mëdhenj të kinemasë, nga Orson Welles tek Charlie Chaplin, nw Amerikën e...

Aktualitet 10:33 - 23 Nentor, 2016

FOTO – Obama shpërndan “Medaljet e Lirisë” për emra të mëdhenj të Hollywood

Presidenti Barack Obama ka dhënë “Medaljet e fundit Presidenciale të Lirisë” për emra të mëdhenj të Hollyëood, botës së sportit, filantropë, etj. Në fjalën e tij,...

Life Style 01:11 - 10 Mars, 2016

Irina dhe Bradley, puthja e dashurisë nga Hollywood-i (FOTO)

Kjo është edhe paraqitja e tyre e parë zyrtare si çift në publik. Fotografët kanë arritur që të kapin një moment shumë romantik të tyre, një...

Showbizz 15:48 - 5 Shtator, 2015

I dashuri i ri i Sandra Bullock, më simpatiku në Hollywood (Foto)

Fituesja e çmimit Oscar Sandra Bullock, i ka prezantuar botës të dashurin e saj të ri prej disa muajsh, Bryan Randall. 49 vjeçari është fotograf, dhe...

Kuriozitete 15:50 - 17 Gusht, 2015

Sa të gjatë janë VIP-at e Hollywoodit?

I shohim në televizor, internet, revista, filma, reklama e kudo tjetër dhe sikur një magji e kamerës na bën që të gjithë të na duken të...

Showbizz 12:10 - 16 Gusht, 2015

Trend në Hollywood: Emra meshkujsh për vajza

Ky trend nuk është tërësisht i ri edhe Diane Keaton , vajzën e saj e ka quajtur Dexter , por vënia e emrave të dy gjinive...

Femra 14:00 - 13 Qershor, 2015

“Hollywood”, moda më e përhapur e depilimit te femrat

  Gjatë verës depilimi duhet të jetë perfekt dhe pa gabime edhe në zonën më intime dhe delikate, dhe për ta bërë sa më mirë diçka...

Uncategorized 09:05 - 24 Mars, 2015

Ergin Kuke, artisti shqiptar që ka arritur në Hollywood

Artisti 39-vjecar, të cilit Los Angelos Times i kushtoi një hapësirë të tërë në një prej shkrimeve që eksplorojnë rrugëtimin e tij të gjatë nga Shqipëria...

Uncategorized 14:00 - 1 Mars, 2015

Halle Berry nuk merr dot role për shkak të ngjyrës

Aktorja e famshme e Hollywood ,Halle Berry në një intervistë të fundit në revistën Guardian ka thënë se gjatë karrierës së saj ishte viktimë e paragjykimit...