Connect with Us

All posts tagged "histori"

Kryesore Show Biz 13:10 - 8 Shkurt, 2019

Zbulohet lidhja! Sarp-i i serialit “I infiltruari” në një histori dashurie me aktoren bukuroshe

Aktori turk Çağatay Ulusoy përpos faktit se është shumë i pashëm është edhe mjaft i talentuar gjithashtu. Një “bombë” e re së fundmi ka dalë në...

Kryesore Show Biz 10:23 - 3 Shkurt, 2019

‘Çdo ditë shuhem’, Greta Koçi tregon historinë e dhimbshme të dashurisë

Greta Koçi, këngëtarja shumë e dashur për publikun, këngët e të cilës kthehen menjëherë në hite, ka publikuar  projektin e saj më të ri me titull...

Kryesore Show Biz 12:25 - 27 Janar, 2019

Si lindi dashuria nga një intervistë: Historia e këngëtarit shqiptar si ajo e Gjikos me Elitën

Historia e dashurisë mes këngëtarit Skerdi Ago dhe gazetares Vesa Rama, i ngjason asaj të Gjikos dhe Elita Rudit. Nuk e dimë nëse kjo ka lidhje...

tradheti
Aktualitet 23:58 - 24 Janar, 2019

Rrëfimi/ Dashnori më tradhëton me gruan e tij

Në pjesën më të madhe të rasteve është vetëm seks i rastësishëm dhe të nesërmen nuk do ti mbash mend as fytyrën personit me të cilin...

histori ujq
Life Style 15:25 - 21 Janar, 2019

Historia e dy ujqërve brenda secilit prej nesh, do e mbani mend përjetë

Disa histori mbesin gjatë në kujtesën tonë dhe si mësime të vlefshme na shërbejnë për të bërë zgjedhje të mençura në jetë. Gjithmonë të moshuarit kanë...

alberia perlotet
Kryesore Show Biz 11:25 - 14 Janar, 2019

Albërie Hadërgjonaj përlotet teksa rrëfen historinë prekëse: “U largova nga mami për të qenë dikushi në jetë”

Shumë aktive kohët e fundit në jetën publike, këngëtarja Albërie Hadergjonaj, na ka përlotur të gjithëve me historinë tepër personale që ka rrëfyer. E ftuar në...

Kryesore Show Biz 11:40 - 13 Janar, 2019

Detajet e errëta të historisë në ‘Dua të të bëj të lumtur’ që revoltoi shqiptarët

Kjo histori në “Dua të të bëj të lumtur” zë vëndin e parë si historia që revoltoi shqiptarët dhe si historia që mërziti Arbana Osmanin për...

Life Style 17:00 - 7 Janar, 2019

Historia, burri zbulon mashtrimin e gruas pas 21 vitesh

Një 55 vjeçar nuk kishte as idenë më të vogël se ai nuk ishte babai biologjik i tre djemve të tij për 21 vite me rradhë,...

Aktualitet 00:13 - 7 Janar, 2019

Një Skënderbe me ngjyra siç nuk e keni parë ndonjëherë!

Nga Ilir Ikonomi Është nxjerrë nga një ribotim italisht i vitit 1646 që ndodhet në Bibliotekën Kombëtare të Spanjës. Libri titullohet: “Portrete të 100 kapedanëve të...

Aktualitet 22:20 - 2 Janar, 2019

Dashuria e vërtetë vjen vetëm pas lëndimit

Dashuria për të cilën keni rrezikuar gjithçka, në të cilën keni investuar trupin, zemrën dhe shpirtin dhe shihni që gjithçka copëtohet në mijëra copa të vogla…...