Connect with Us

All posts tagged "higuain"

Aktualitet 09:32 - 12 Gusht, 2018

Shpërthen Gattuso/ Ky është mesazhi i tij për Higuain dhe futbollistët e tjerë të Milanit

Gennaro Gattuso nuk ka mbetur shumë i kënaqur me djemtë e Milanit pas humbjes 3-1 ndaj Realit mbrëmë, e vlefshme per trofeun ‘Santiago Bernabeu’. Ai ka...

Aktualitet 14:00 - 7 Gusht, 2018

U transferua Higuain/ Lojtari i Milanit vendosë të largohet

Gianluca Di Marzio shkruan se sulmuesi i Milanit dhe i kombëtares së Kroacisë, Nikola Kalinic sot do të përfundojë transferimin e tij në Atletico Madrid. Milani...

Aktualitet 18:20 - 1 Gusht, 2018

Pendohet mbrojtësi italian/ Kthehet sërish tek bardh e zinjtë

Milan dheJuventus kanë gjetur akordin për të bërë shkëmbimin e disa lojtarëve. Sipas Sky, Higuain dhe Caldara do të veshin fanellën e Milan, ndërsa mbrojtësi i...