Connect with Us

All posts tagged "hetimin"

Kronika 20:23 - 20 Janar, 2020

Prokuroria e Tiranës e mbylli dosjen/ SPAK rihapi sot hetimin për sterilizimin

Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion (SPAK), nisi sot marrjen në pyetje të një grupi personash lidhur me koncensionin e sterlizimit të pajisjeve kirurgjikale, pas denoncimit të bërë...

Vetingu 13:36 - 5 Janar, 2020

Skandali me hetimin e aksidentit/ Milioneri i Prokurorisë së Fierit iu shpëton prangave

Prokurorë dhe gjyqtarë që kanë bërë pakt me krimin për interesa të tyre. Një situatë e tillë fatkeqësisht ka ndodhur në Shqipëri dhe që u pranua...