Connect with Us

All posts tagged "hermes nikaj]"

Opinione 17:33 - 15 Janar, 2020

Nga Bledi Mane/ Më fusni edhe mua në burg, në një qeli me zogun!

E shtrenjtë dhe e papërballueshme është bërë jeta. Nëse nuk ke miq në parti, qeveria nuk të ofron punë. Privati të ofron punë por të merr...

Lajme 20:53 - 13 Janar, 2020

U përmend në përgjimet e prostitucionit/ Elda Shabani tregon pse merrte 50 euro “Zogu i Tiranës”

Këngëtarja Elda Shabani, e njohur ndryshe si “Madona shqiptare”, e cila prej kohësh është shkëputur nga muzika, është përmendur në përgjimet e gazetarit Hermes Nikaj, i...

Lajme 17:56 - 3 Janar, 2020

Dalin përgjime të reja/ Zogu i Tiranës biseda me pullë të kuqe me biznesmenin e peshkut dhe djemtë gay

Dalin të tjera përgjime të gazetarit Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës”, i cili është arrestuar për shfrytëzim prostitucioni ndaj një grupi vajzash dhe...

Kronika 15:16 - 30 Nentor, 2019

U arrestua për shfrytëzim prostitucioni/ Ja çfarë vendosi gjykata për “Zogun e Tiranës”

Gjykata ka vendosur 15 ditë burg për Hermes Nikajn, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”, i cili u arrestua në 24 nëntor në Tiranë, nën...

Kronika 18:02 - 25 Nentor, 2019

U arrestua për prostitucion/ Shoqja e “Zogut të Tiranës” zbulon detaje: S’është nga ata burra të drejtojë femrat

Shoqja e Hermes Nikës, i njohur si “Zogu i Tiranës” i arrestuar për prostitucion, zbulon detaje të reja duke thënë se ai nuk është nga ata...

Kronika 14:39 - 25 Nentor, 2019

Dalin fotot/ Ja foleja ku “Zogu i ‘Tiranës”menaxhonte prostitucionin dhe rekrutonte “profesionistë”

Janë zbardhur detaje të reja nga skema e prostitucionit që përdorte grupi ku bënte pjesë edhe Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” ....

Kronika 10:03 - 25 Nentor, 2019

U arrestua për prostitucion/ Zbardhet dëshmia e “Zogut të Tiranës”

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me operacionin e koduar “Your turn” (Radha jote) që zbuloi një grup i cili zhvillonte prostitucion në...

Kronika 14:48 - 24 Nentor, 2019

Arrestimi për prostitucion i “Zogut të Tiranës”/ Detajet e plota të policisë

Policia e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar  lidhur me arrestimin e Hermes Nikaj, i njohur nga të gjithë me emrin “Zogu i Tiranës”. Sipas njoftimit të...