Connect with Us

All posts tagged "haxhi qamili"

Opinione 09:10 - 21 Mars, 2020

Rreshtimi në anën e duhur, precedentët historikë në Shqipëri dhe botë/ Ku ndodhet Lulzim Basha sot?!

Nga Ylli Pata Lajmet nga Italia, ku disa specialistë thonë se pikun e ka sot, vijnë përherë e më të frikshme. Më shumë se 600 të...

pollo kunder bashes
Opinione 14:03 - 20 Janar, 2020

Çmendet banda e Republikës së re/ Haxhi Qamili dhe andarti sulmojnë demokratët, Topallin dhe kritikët

Gazeta më e madhe në vend, dalë në 5 janar të vitit 1991, një shpresë për shqiptarët sot pas 30 vjetësh duket një kufomë gazetarie. E...

Aktualitet 13:21 - 25 Qershor, 2019

“Ilir Meta si Haxhi Qamili”/ Spiropali ironizon Presidentin

Presidenti Ilir Meta, mëngjesin sotëm ka sulmuar Kolegjin Zgjedhor, i cili një ditë më parë rrëzoi vendimin tij për çdekretimin e zgjedhjeve. Menjëherë pas deklaratave të...