Connect with Us

All posts tagged "Hamza Hatika"

Opinione 13:36 - 28 Janar, 2020

Nga Hamza Hatika/ Më mirë një Qeveri e droguar apo një opozitë e droguar…?!

Politika ka rindezur motorët e saj edhe në këtë prag fushate për të justifikuar pazaret e radhës mes vetesh me protestat tipike si dikur të Socialistëve...

Aktualitet 21:38 - 21 Maj, 2017

Ngrihu popull e meri paratë e tua!

Edi Rama o burrë që s’u bëre dot trim nesër pse po e shet gjysmën e Qeverisë pasi Lsi prej Tetorit, Ty të doli nga oborri...

Aktualitet 16:32 - 3 Maj, 2017

FOTO/Momenti kur Rama dhe Ruçi dalin nga Presidenca

CityNews ju sjell më poshtë foto nga Presidenca të kryeministrit të vendit, Edi Rama dhe kryetarit të grupit parlamentar, Gramoz Ruçi. Fotot janë të realizuara nga...

Aktualitet 20:50 - 3 Prill, 2017

Ramë, po me kolegun zviceran çfarë pate?

Nga Hamza HATIKA   Edi Rama vazhdon me surprizat e tij edhe gjatë takimit në Zvicër, ku edhe ka debatuar me një gazetar ngacmues sipas tij! Pasi...

Aktualitet 23:00 - 27 Mars, 2014

Fotoreporteri, Hamza Hatika, denoncon incidentin me punonjësit e sigurisë

Fotoreporteri i mirënjohur, Hamza Hatika, njeriu që prej 10 vitesh fotografon çdo të enjte punimet e Kuvendit të Shqipërisë, dje nuk është lejuar nga forcat e...