Connect with Us

All posts tagged "hakmarrje"

Bota 14:14 - 3 Janar, 2020

Djegin flamurin e SHBA dhe Izraelit/ Mijëra protestues për vrasjen e Sulejmanit në Iran

Mijëra iranianë po protestojnë në Teheran për të denoncuar “krimet” amerikane vetëm disa orë pas vdekjes së gjeneralit Kasem Sulejmani nga sulmet amerikane në aeroportin e...

Politikë 19:51 - 8 Dhjetor, 2019

Prishja e godinës historike në Qytetin Studenti/ Spahia: Rama po hakmerret pas 29 vitesh!

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, shkruan se prishja e godinës nr. 15 në Qytetin Studenti është një hakmarrje e kryeministrit Edi Rama. Sipas tij,...

Politikë 17:24 - 6 Dhjetor, 2019

U pezullua nga detyra/ Arben Malaj: Qëndrim hakmarrës, i marrë në mënyrë imponuese

Arben Malaj e ka konsideruar vendimin e qeverisë për pezullimin nga detyra si anëtar i Këshillit Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë, si të motivuar politikisht. “Ky...

Aktualitet 11:35 - 1 Korrik, 2019

“Dhunohen qytetarët që bojkotuan zgjedhjet”/ Berisha nxjerr videon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të një qytetari shkodran, sipas të cilit policia po bën reprezalje duke hyrë nëpër shtëpitë e qytetarëve dhe duke...

Life Style 20:42 - 9 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Tia plan hakmarrës ndaj familjes Oberoi, ja çfarë do të ndodhë nesër

Shivai mbledh të gjithë familjen për t’i dhënë një lajm të rëndësishëm. Ai i thotë se i ka transferuar 50% të aksioneve të kompanisë Zvetlanës dhe...

Aktualitet 21:25 - 27 Prill, 2019

U shoqërua nga Policia/ Boçi: Hakmarrje e Edi Ramës

Ish deputeti demokrat Luçiano Boçi u la i lirë pas shoqërimit nga Policia e Elbasanit, për shkak të incidenteve të krijuara ditën e sotme me eskortën...

Aktualitet 15:03 - 5 Prill, 2019

Do të hakmerrej për Zelandën e Re/ Shqiptari arrestohet për terrorizëm në SHBA

Një shqiptar me banim në SHBA, është arrestuar nga policia amerikane, pasi kanë dalë përgjime se donte të bashkojeh me ISIS. Sipas medias amerikane “NBC News”,...

Kryesore Show Biz 12:40 - 2 Prill, 2019

A është hakmarrë duke ulur çmimet e produkteve kozmetike? Përgjigjet për herë të parë Kylie Jenner

Jordyn Woods dhe Kylie Jenner kanë qenë të pandashme derisa u bë publik skandali i madh i tradhtisë mes 21-vjeçares dhe Tristan Thompson i cili ka...

Aktualitet 15:32 - 10 Mars, 2019

Krim për hakmarrje/ Ja çfarë fshihet mbas murosjes së shqiptarit

Një krim hakmarrje, për një dashuri të lënë përgjysëm fshihet mbas vrasjes dhe murosjes së shqiptarit, Astrit Lamja. Sipas mediave italiane, gjithçka është e qartë dhe...

Aktualitet 15:52 - 17 Nentor, 2018

Atentat tek dera e lokalit/ Kush ishte biznesmeni që vrau shokun kur ishte 15 vjeç

Ngjarja që tronditi mëngjesin e djeshëm qytetin e Elbasanit, pasi një person mbeti i plagosur pas shpërthimit të një granate në derën e lokalit të tij,...

Aktualitet 22:26 - 30 Tetor, 2018

Përshkallëzohen protestat në Athinë për Kacifas / Paralajmërohet hakmarrje

Pas vrasjes së 35-vjeçarit, Kostandinos Kacifas nga RENEA, në Bularat të Gjirokastrës në Athinë kanë nisur protestat. Mësohet se gjatë mbrëmjes së sotme, protestat janë përshkallëzuar....

Aktualitet 18:16 - 15 Shtator, 2018

Klodiana Lala jep alarmin/ “Janë prerë koka në Lushnje, Aldo Bare ka nipër e mbesa”

Gazetarja Klodiana Lala në një intervistë në emisionin “Kjo Javë” në News 24 ka folur edhe për kriminalitetin në qytetin e Lushnjes. Lala ka thënë se...

Uncategorized 16:42 - 29 Korrik, 2018

Lirohet vrasësi i shqiptarit në Itali / Babai i 22 vjeçarit kërcënon me hakmarrje

Gykata e Milanos la të lirë vrasësin e 22 vjeçarit shqiptar nga Gojani i Pukës, Gjergj Gjoni, ngjarje kjo e ndodhur tre vite më parë. Vendimi...

Aktualitet 18:08 - 29 Qershor, 2018

Kullat kërcënuese, hakmarrja e frikshme e Rilindjes

Nga Elvira Dones Nuk e kam haberin nga urbanistika e as nga arkitektura. Por si çdo njeri qe heraheres vjen ne Shqiperi nga dispora (tanto disprezzata...

Aktualitet 19:51 - 29 Mars, 2018

Dëbimi i diplomatëve rus/ Rusia hakmerret ndaj SHBA-ve

Pas dëbimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës së 60 diplomatëve rusë, ka reaguar edhe Moska zyrtare. Ajo i është kundërpërgjigjur SHBA-ve me të njëjtën monedhë,...

Kryesore 09:53 - 20 Mars, 2018

Hakmarrja nuk ndalet/ Shkarkohen rreth 200 militantë të LSI-së

Pas prishjes së koalicionit mes Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste nuk kanë të ndalur shkarkimet e personave të punësuar nga LSI në administratë. Janë...

Aktualitet 19:26 - 7 Mars, 2018

Alfred Peza “hakmerret” me Adriatik Llallën

Alfred Pezës nuk i del e keqja me Adriatik Llallën, kjo për shkak se një vit më parë Llalla urdhëroi fillimin e hetimeve ndaj ish-deputetit socialist,...

Aktualitet 11:35 - 12 Nentor, 2017

Kreshnik Spahiu paralajmëron hakmarrje: Do jem aty atë ditë për ti dhënë një të shtyrë

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu prej disa muaj tashmë ka deklaruar shkëputjen e tij nga politika, por sërish në rrjetet sociale vijon të...

Aktualitet 23:20 - 26 Tetor, 2017

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Interneti e ka kurorëzuar Ryan Reynolds, mbretin e Twitter, por çdo mbret ka nevojë për një mbretëreshë. Për fat të mirë, bashkëshortja e tij Blake Lively...

Aktualitet 08:16 - 25 Gusht, 2017

Pse iu bë atentat biznesmenit në Shijak?

  Pak ditë më parë në zonën e quajtur “4 rrugët e Shijakut” biznesmenit Dashamir Gjoka iu bë një atentat. Ai u qëllua me breshëri plumbash,...

Aktualitet 18:08 - 28 Korrik, 2017

Shkarkimi i zyrtarëve të LSI/ Vjen reagimi i parë: Hakmarrje!

Ish-kryetari i LSI, Petrit Vasili, ka komentuar vendimin e një dite më parë të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili largoi nga detyra tre zyrtarë...

Kuriozitete 16:59 - 21 Korrik, 2017

Zbuloi se burri e tradhtonte/ Hakmarrja e kësaj vajze ndaj dashnores së tij është e paparë

Çdo vajzë do të reagonte keq nëse do të mësonte se bashkëshorit i saj e tradhton, e këtu nuk përjashtohet as kjo 23-vjeçare. Ajo ishte e...

Aktualitet 13:15 - 19 Korrik, 2017

Atentat me tritol/ Hidhet në erë makina e ish-të dënuarit për vrasje

Një makinë ka shpërthyer me eksploziv gjatë ditës së sotme në Fushë Milot të Kurbinit. Dyshohet se objektivi i atentatit ka qenë një ish-i dënuar për...