Connect with Us

All posts tagged "Hajrie Mucmata"

Vetingu 22:06 - 1 Qershor, 2020

Gjyqtarja e shkarkuar hakmerret ndaj anëtares së KPK/ E kallëzon në SPAK për flasifikim dokumentash

Një kallëzim është bërë për anëtaren e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Alma Faskaj, në Prokurorinë e Posaçme (SPAK). Padia është ngritur nga gjyqtarja e Apelit...

Vetingu 09:29 - 8 Nentor, 2019

Deklaratat kontradiktore vështirësojnë vetingun e gjyqtares Hajrie Muçmata

Gjyqtarja e Apelit Shkodër Hajrie Muçmata  u përball me disa pikëpyetje rreth pasurive të saj, burimeve të ligjshme të disa huave dhe me deklarata kontradiktore të...