Connect with Us

All posts tagged "ha me duar"

Aktualitet 09:07 - 9 Janar, 2019

Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit

Ish-gazetari i devotshëm i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, nuk resht sa dhëni “leksione”....

fahri balliu kapet mat
Aktualitet 15:09 - 22 Nentor, 2018

Video/ Kur Fahriu ushqehet me duar

CNA.al sot po sjell një video ekskluzive, ku do të shikoni një anë të panjohur të Fahri Balliut. Ndërkohë që më parë kemi sjellë video ku...