Connect with Us

All posts tagged "guido guidi"

Aktualitet 18:43 - 23 Maj, 2018

Hajdarmataj mban “peng” Artan Hoxhën

Rënia e avionit në Ishëm, me pilot italianin Guido Guidi në 15 shtator të 2016, pasoi me marrjen peng të telefonave të gazetarit investigativ, Artan Hoxha....

Aktualitet 14:41 - 9 Mars, 2017

Ironizon Artan Hoxha/Prova e vetme që u sekuestrua për pilotin Guido Guidi

Gazetari Artan Hoxha i është rikthyer sërish çështjes së pilotit italian, Guido Guidi, pas lajmit të publikuar sot për largimin e avionit të tij nga Shqipëria....

Aktualitet 11:02 - 28 Janar, 2017

Rrëfehet Guidi/Droga e trafikantëve shqiptarë, lidhja me politikanët dhe “Çakalli”!

Menjëherë pas kthimit në Itali, piloti i arrestuar në Shqipëri për avionin e rënë në Ishëm të Durrësit, ka folur për mediat vendase. E përditshmja ‘Corriere...