Connect with Us

All posts tagged "Grupimi dhjetor 90"

Ish-kryeministri Sali Berisha, kreu i PD, Lulzim Basha
Lajm i Rekomanduar 11:27 - 3 Shtator, 2019

Djegia e mandateve “fundosi” opozitën/ Bislim Ahmetaj “shuplakë” Bashës, mesazh Berishës

Kreu i Grupimit “Dhjetor ‘90”, një ndër themeluesit e Partisë Demokratike, Bislim Ahmetaj një intervistë ekskluzive për CNA.al ka komentuar situatën politike në vend. Në intervistën...

Lajm i Rekomanduar 09:05 - 3 Shtator, 2019

Bislim Ahmetaj shkund politikën/ Zbulon “padronët” e Ramës, i nxjerr “bojën” Bashës

Bislim Ahmetaj, kreu i Grupimit Dhjetor ’90, në një intervistëe ekskluzive për CNA.al kalon në skaner qeverinë Rama dhe opozitën e Bashës. Ai komenton zhvillimet politike...