Connect with Us

All posts tagged "grupet kriminale"

Rrjeti i kokainës/ Artan Hoxha zbulon nofkat e personazheve më të pasur në Shqipëri
Kronika 21:19 - 23 Shtator, 2020

Rrjeti i kokainës/ Artan Hoxha zbulon nofkat e personazheve më të pasur në Shqipëri

Gazetari investigativ, Artan Hoxha është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Aktualitet” në Fax Neës ku po flitet për situatën e kriminalitetit në vend. Hoxha...

“Opozita i ka gati skemat”/ Ndoka: Listat e hapura shkatërrojnë PS dhe PD, nuk do ketë cilësi
Politikë 17:41 - 8 Shtator, 2020

“Opozita i ka gati skemat”/ Ndoka: Listat e hapura shkatërrojnë PS dhe PD, nuk do ketë cilësi

Kryetari i demokristianëve, Nard Ndoka, ka folur ditën e sotme për listat e hapura. Ndoka pretendon se listat e hapura do të sjellin shkatërrimin e dy...

Aleanca ballkanase-amerikanolatine e krimit po kërcënon të ardhmen e rajonit
Blog 08:47 - 7 Shtator, 2020

Aleanca ballkanase-amerikanolatine e krimit po kërcënon të ardhmen e rajonit

Nga Ryan C.Berg & Ivana Stradner “American Enterprise Institute” * Shumë grupe kriminale në Ballkan, e kanë origjinën tek shpërbërja e Republikës Socialiste Federale të Jugosllavisë,...

 “Shpërndanin dekoraten “Naim Frasheri” dhe kishin harruar te dokoronin, vetë Naimin...”/ Artan Hoxha ironizon politikën
Kronika 22:43 - 10 Qershor, 2020

“Pandemia agravoi situatën”/ Artan Hoxha zbulon pse grupet kriminale zgjedhin të “lajnë hesapet” në Shqipëri

Gazetari investigativ Artan Hoxha, në një intervistë për “Byro politike” u shpeh se izolimi i diktuar nga epidemia i grupeve kriminale ka çuar në acarimin e...

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Lajme 20:40 - 10 Dhjetor, 2019

“Qeveria e fokusuar te tërmeti”/ Artan Hoxha paralajmëron: Grupet kriminale…

Një paralajmërim ka ardhur mbrëmjen e sotme nga gazetari Artan Hoxha lidhur me situatën aktuale në të cilën ndodhet vendi pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit....

Politikë 18:46 - 24 Nentor, 2019

“Vendi i udhëhequr nga një grup i strukturuar kriminal”/ Basha tregon se si u shpartallua Rilindja

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, gjatë konferencës për shtyp me gazetarët mbrëmjen e sotme, teksa rithekson edhe njëherë qëndrimin e Partisë Demokratike kundër shit-blerjes së...

Aktualitet 16:51 - 30 Mars, 2019

Ish-drejtuesi i Policisë jep alarmin/ Grupet kriminale në Shkodër të lidhura me politikën

Ngjarja e fundit kriminale në qytetin e Shkodrës ku u vranë në derën e shtëpisë dy vëllezër u komentua nga ish drejtuesi i lartë në Policinë...

Aktualitet 22:18 - 18 Tetor, 2018

Akuzat e forta të Bashës/ Tregon zyrtarin e lartë të PS që mban kontaktet me grupet kriminale

Kryedemokrati Lulzim Basha ka lëshuar akuza të forta ndaj kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Duke folur nga studio e “Opinion”, Basha është...

Aktualitet 13:18 - 15 Shtator, 2018

Artan Hoxha jep alarmin/ Shqipëria nën pushtetin e bandave?

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ditët e fundit ka zbardhur detaje alarmante në lidhje me pushtetin e bandave në Shqipëri. Pas operacionit të disa ditëve më parë...

Aktualitet 21:09 - 12 Shtator, 2018

Si u fuqizuan grupet kriminale në Nikël/ Flet ish-Drejtori i Policisë

Ish-Drejtori i Policisë, Erzen Breçani ka zbardhur detaje në lidhje me aktivitetin e grupeve kriminale në Nikël. I ftuar në emisionin “Repolitix” në Report Tv ai...

Aktualitet 21:52 - 5 Shtator, 2018

Grupet kriminale sundojnë vendin/ Artan Hoxha u zbulon buxhetin

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar mangësitë e policisë në luftimin e grupeve kriminale në Shkodër dhe gjithë vendin. Duke folur për Report Tv, Hoxha është...

Aktualitet 15:14 - 27 Gusht, 2018

Ish-presidenti sulmon Qeverinë/ “Ligji impotent përballë grupeve kriminale”

Ish-presidenti Bujar Nishani, ka reaguar në lidhje me sasinë e madhe të drogës të kapur në vendet fqinje, e cila ishte nisur nga Shqipëria. Në një...

“Duroni dhe pak ditë!”/ Paralajmëron Artan Hoxha. Ja çfarë pritet të ndodhë në të gjithë vendin
Aktualitet 17:37 - 16 Gusht, 2018

Shkodra e mbërthyer nga grupet kriminale/ Artan Hoxha ngre alarmin

Gazetari i njohur, Artan Hoxha ka zbuluar detaje të frikshme në lidhje me kriminalitetin në qytetin e Shkodrës. I ftuar në Report Tv për të folur...

Aktualitet 21:33 - 18 Prill, 2018

Artan Hoxha tregon të pathënat e vizitës së ministrit Xhafaj në Elbasan

Gazetari investigativ, Artan Hoxha i ftuar në studion e televizionit News24 në rubrikën “Opinion” ka analizuar vizitën e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj në Elbasan disa...

Kronika 11:23 - 21 Mars, 2018

Artan Hoxha akuza të forta politikës/ Lidhje me grupet kriminale

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Vila 24” ka hedhur akuza të forta në drejtim të politikës shqiptare. Gazetari Hoxha tha se grupet kriminale...

Aktualitet 23:04 - 15 Shkurt, 2018

Tirana qyteti me më shumë grupe kriminale/ Ja qytetet e tjera me kriminalitetin më të lartë

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, u shpreh se janë 40 grupe kriminale që veprojnë në të gjithë vendin, ndërsa tha se 6 prej tyre veprojnë në...

Aktualitet 21:50 - 16 Tetor, 2017

Artan Hoxha zbulon emrat e grupeve kriminale dhe zonat ku veprojnë

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News 24, në lidhje me rendin dhe sigurinë në vend, flet për raportet e tij dhe grupet kriminale...

Aktualitet 11:40 - 3 Tetor, 2017

SHBA ultimatum Ramës/ Katër muaj kohë për asgjësimin e grupeve kriminale

Amerikanët i kanë vendosur kryeministrit Edi Rama një afat 4-mujor për asgjesimin e 20 familjeve kriminale të përmendura nga ambasadori Donald Lu, ndryshe do e rrëzojnë...

Aktualitet 11:56 - 2 Tetor, 2017

Shënim/Shpulla e dytë e Donald Lu

Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë Donald Lu, ka ashpërsuar tonet ndaj qeverisë dhe ka bërë thirrje që qytetarët duhet të marrin në dorë fatet e tyre....

Aktualitet 16:10 - 30 Shtator, 2017

Dosjet e mbyllura të Elbasanit, hetimet drejt “organizatave kriminale”

Për policinë dhe Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ngjarja e Elbasanit pranë tregut ushqimor mund të jetë vetëm maja e ajsbergut e një aktiviteti kriminal të...

Aktualitet 21:44 - 15 Shtator, 2017

Artan Hoxha/ Grupet e krimit që veprojnë në Londër janë kryesisht nga Mati, Dibra, Kukësi dhe Tropoja

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka deklaruar disa nga qytetet e Shqipërisë, të cilat kanë grupet e krimit në Londër që rekrutojnë njerëz në zona të varfëra....

Aktualitet 12:25 - 19 Gusht, 2017

Kërkohet rikthimi i vizave për shqiptarët/ Mediat e huaja: Po na pushtojnë grupet kriminale

Shteti i Holandës ka kërkuar rikthimin e regjimit të vizave për qytetarët e vendit tonë.  Mediat holandeze kanë raportuar se kërkesa është bërë nga autoritetet e...

Aktualitet 10:22 - 1 Gusht, 2017

Ministri i Bashës flet me gjuhën e Ramës/Kam 124 emra kriminelësh

Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka folur për luftën ndaj kanabisit dhe grupeve kriminale në vend. Gjatë një interviste për Report Tv, me Ilir Babaramon, Demiraj...