Connect with Us

All posts tagged "gruan"

Kronika 09:08 - 2 Shkurt, 2020

Masakroi me thikë gruan në sy të fëmijëve/ Zbardhen detajet tronditëse të vrasjes në Durrës

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë që tronditi Durrësin mesnatën e kësaj të shtune. Mësohet se 45-vjeçari Lulëzim Cuku, ka masakruar me thikë...

Denoncim 22:36 - 17 Janar, 2020

“Fiks Fare” sjell pas tërmetin/ Përlotet babai: Fëmijët më flenë në çadër, gruan e kam për të lindur

Në zonat rurale të Tiranës, dëmet nga tërmeti janë të konsiderueshme. Shumë familje kanë mbetur ende jashtë banesave dhe jetojnë akoma në çadra verore, edhe pse...

Politikë 10:51 - 25 Gusht, 2019

Basha ‘zgjohet” me Agim Kajmakun/ Zbulon gruan që ndikoi në kandidimin e tij

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka vijuar me deklarata kundër kryeministrit Edi Rama. Nga rrjetet sociale, Basha ka thënë se Rama është kërcënim dhe rrezik për...

Aktualitet 15:05 - 21 Prill, 2019

3 apartamente dhe djalin me biznes/ Kryekomisari i Rilindjes punësoi gruan në Ministri

Zgjedhjet vendore do të mbahen me 30 Qershor 2019, ndërkohë që nga mazhoranca janë lakuar, madje dhe zyrtarizuar kandidatët për kryebashkiak në disa qarqe. Njëri prej...

Aktualitet 15:35 - 2 Mars, 2019

Sherr në rrugë/ Burri sulmon me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bolzano të Italisë ku një grua shqiptare , emri  i së cilës nuk bëhet i ditur , është qëlluar...

gazmend musta acarohet me gazetaret
Aktualitet 16:09 - 25 Shkurt, 2019

Vrau gruan dhe kunatën/ 34 vjeçari rebelohet në Gjykatë

Vrasësi i  dyfishtë i  Fierit ka dalë sot para togave të zeza. Gazmend Musta i  cili vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, është përballur...

prokuroria e krimeve te renda
Aktualitet 12:58 - 8 Shkurt, 2019

Mbyti gruan/ Autori përballë Krimeve të Rënda

Teodor Lera, mbyti gruan e tij, Vera Lerën përpara dy ditëve në qytetin e Vlorës do transferohet te Gjykata e Krimeve të Rënda. Kujtojmë që, 57-vjeçari...

linda rama jep doreheqjen nga abi bank
Aktualitet 14:25 - 7 Janar, 2019

“Jeta luksoze e Ramës”/ PD: Përdor gruan për tu mbrojtur

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, në një deklaratë për shtyp ka thënë se  kryeministri Edi Rama bën jetë shumë luksoze me paratë që ka marrë...

vrasja e dy motrave ne ballsh te fierit
Aktualitet 14:46 - 5 Janar, 2019

Vrau gruan dhe kunatën me thikë/ Zbulohet dëshmia tronditëse e 34-vjeçarit

Autori i vrasjes së 31-vjeçares dhe motrës së saj 18-vjeçare më 2 janar, Gazmend Musta ka dalë para trupës gjyqësore të Krimeve të Rënda, e cila...

Aktualitet 13:31 - 1 Korrik, 2018

Abuzonte seksualisht me gruan para djalit 3 vjeçar/ Arrestohet  39 vjeçari

Një shqiptar 39 vjeç është arrestuar nga policia në Itali pasi akuzohet për abuzim seksual në familje. Ngjarja ka ndodhur në provincën e Salernos, dhe ndaj shqiptarit rëndon...

Kronika 13:27 - 12 Mars, 2018

Kanos me thikë gruan dhe vjehrrën/ Arrestohet 41 vjeçari

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin  Georgios A., 41 vjeç, lindur në Athinë e banues në Libofshë, Fier....

Aktualitet 09:47 - 5 Shkurt, 2018

Polici ngacmonte seksualisht kunatën dhe dhunonte gruan/ Zbardhen detaje të reja

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka njoftuar se ndaj punonjësit të policisë që dhunonte bashkëshorten dhe abuzonte seksualisht me kunatën janë marrë masat përkatëse....

Aktualitet 19:02 - 8 Janar, 2018

Horror në Zvicër/ Kosovari 54 vjeçar vret gruan dhe një femër tjetër

Policia kantoniale e Aargau ka gjetur dy kufoma të gjinisë femërore në mëngjesin e ditës së sotme. I dyshuari për vrasjen e dyfishtë është arrestuar, bën...

Aktualitet 16:20 - 25 Tetor, 2017

Dhunoi gruan dhe djalin/ Pranga 45-vjeçarit

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit Ardian Shasho, 45 vjeç, banues në fshatin Pojan....

Aktualitet 12:52 - 26 Shkurt, 2017

Dhunë fizike dhe psikologjike mbi gruan/ Pranga burrit dhunues

Një 25 vjeçar është arrestuar në flagrancë, pas ushtrimit të dhunës fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Policia e Durrësit ka prangosur shtetasin Zef  Ndreca,...

Aktualitet 14:02 - 24 Janar, 2017

I dehuri dhunoi gruan, 40 vjeçari kapet në flagrancë

Një tjetër rast dhune është evidentuar nga ana e policisë, ndërsa kanë arrestuar në flagrancë një 40 vjeçar. Ky i fundit, në gjendje të dehur ka...

Aktualitet 14:15 - 17 Shtator, 2016

35 vjet burg për ish-gardistin që vrau gruan

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dënimin burg për jetë për ish-gardistin Admir Dervishi, i cili vrau bashkëshorten e tij. Sipas gjykatës vrasja ka ndodhur...

Aktualitet 14:39 - 26 Gusht, 2016

Rreh gruan, bie në pranga 40 vjeçari

Specialistët e Seksionit  për Krimet, në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë kapjen dhe arrestimin  e shtetasit Fatmir Hoxha, 40 vjeç, banues në fshatin Leshnicë. Arrestimi i...

Life Style 18:44 - 7 Mars, 2016

Njihuni me gruan më të fortë në botë që e kanë ‘frikë’ edhe burrat (Fotot)

Janë aq të forta sa edhe shumë burra nuk do t’u dilnin dot përpara. Sigurisht, merren me boks i ndërthurur me mundje dhe stërvitja është e...

Showbizz 20:40 - 16 Nentor, 2015

Njihuni me gruan seksi të Bruce Willis

Aktrimi i tij në shfaqjen “Misery” në Broduej nuk është pritur mirë. Megjithatë Bruce Willis nuk u duk i shqetësuar. Ndërkohë në sytë e medias ra...

Showbizz 19:40 - 7 Nentor, 2015

Një ditë pushimi për Ermalin dhe gruan e tij

E shtuna e njërit nga çiftet më simpatike të skenës shqiptare, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toskaës, duket të jetë një ditë tipike relaksimi. Prezantuesja e dashur,...

Kuriozitete 17:30 - 25 Shtator, 2015

70 vjeçari që lidh gruan dhe djalin

Imazhet e dala kohëve të fundit të një burri 70 vjeçar që mban gruan dhe djalin e tij dy vjeçar kanë shkaktuar shqetësim të gjërë në...

Kuriozitete 15:27 - 25 Shtator, 2015

Lë shokun në pushimin e ndeshjes, shkon i përdhunon gruan në shtëpi

Një amerikan, që po shihte ndeshje futbolli me një shokun e tij, e la atë vetëm në pushimin e ndeshjes dhe shkoi i përdhunoi gruan në...