Connect with Us

All posts tagged "grua"

Kronika 10:38 - 5 Janar, 2021

Vrasja e dy motrave/ Flet gruaja e Përparim Ademit: Më kanë kërcënuar vajzën

Zbardhet deklarata e gruas së Përparim Ademit i cili vrau dy motrat Zhaneta dhe Kristina, disa ditë më parë. Ajo thotë se pas ngjarjes i kanë...

Life Style 14:25 - 26 Dhjetor, 2020

Ja përse nuk duhet të flini një shtrat me burrin apo gruan tuaj

Mosfjetja në një shtrat me partnerin ose partneren nuk është një shenjë e grindjeve martesore. Ajo është çelësi për një shëndet më të mirë dhe një...

Bota 08:06 - 23 Dhjetor, 2020

Shkojnë të ndihmojnë një grua nga dhuna e bashkëshortit/ Vriten tre policë në Francë

Tre policë humbë jetën dhe një i katërt u plagos gjatë një ndërhyrjeje në fshatin francez Saint-Just. Policia ishte thirrur pak pas mesnatës për të ndihmuar...

Aktualitet 14:43 - 16 Dhjetor, 2020

Pasuria/ Kush është ministri i Brendshëm, burri i gruas së dytë të Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama ka emëruar pak më parë ministrin e ri të Brendshëm, pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt. Në krye të ministrisë së Brendshme është emëruar...

Kronika 10:51 - 14 Dhjetor, 2020

Panik në Durrës/ Gruaja nxjerr shishen e benzinës dhe tenton të djegë veten

Një grua rreth të 60-ave ka tentuar që të djegë veten në sheshin “Liria” në qytetin e Durrësit, duke shkaktuar panik te qytetarët që ishin të...

Kronika 08:41 - 4 Dhjetor, 2020

Ish-bashkëshorti i dënuar në Itali për drogë/ Gruas në Fier i sekuestrohen 1.5 milion euro pasuri

Sekuestrohen disa pasuri me vlerë rreth 1.500.000 euro në Fier, të cilat dyshohet se rrjedhin nga veprimtaria kriminale. Pasuritë e sekuestruara në Vlorë dhe Pogradec janë...

Foto-Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës/ Humb jetën burri, gruaja në gjendje të rëndë
Kronika 15:42 - 30 Nentor, 2020

Foto-Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës/ Humb jetën burri, gruaja në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Kavajë-Durrës pranë Malit të Robit. Mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një burrë...

Kronika 10:55 - 21 Nentor, 2020

Dhunoi dhe kanosi gruan, arrestohet 46-vjeçari në Dibër/ Ja çfarë iu gjet në banesë

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër pas informacioneve të marra se një shtetas ushtronte dhunë në familje, kanë organizuar punën dhe falë ndërhyrjes së shpejtë e...

Kapen 1.2 kg kokainë në Lezhë/ Pranga 50-vjeçares, në kërkim bashkëshorti
Kronika 08:57 - 19 Nentor, 2020

Kapen 1.2 kg kokainë në Lezhë/ Pranga 50-vjeçares, në kërkim bashkëshorti

Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të shpërndarjes së...

Video që po bëhet virale/ Njihuni me gruan me gojën më të madhe në botë
Life Style 15:52 - 16 Nentor, 2020

Video që po bëhet virale/ Njihuni me gruan me gojën më të madhe në botë

Ajo quhet Samantha Ramsdell dhe pretendon se ka “gojën më të madhe në botë”. Video që ajo ka publikuar në rrjetin e saj social është bërë...

Përplasën për vdekje 61 vjeçarin/ Vihen në pranga dy të rinjtë
Kronika 14:42 - 13 Nentor, 2020

Aksident në Korçë/ Makina përplas një grua me fëmijën

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Mësohet se një makinë tip “Ford” me targa “AA 549 GR” ka përplasur një grua teksa...

Kronika 10:01 - 12 Nentor, 2020

Mbyti me duar vajzën e saj 9 muajshe/ Arrestohet në Korçë 46-vjeçarja e shumëkërkuar

Strukturat për Hetimin e Krimeve ndaj Personit dhe Pasurisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në vijim të punës për lokalizimin, kapjen dhe vënien përpara përgjegjësisë...

Konflikt familjar në Kurbin/ Gruaja godet me sqepar në kokë bashkëshortin
Kronika 11:45 - 6 Nentor, 2020

Konflikt familjar në Kurbin/ Gruaja godet me sqepar në kokë bashkëshortin

Një grua ka goditur me sqepar në kokë bashkëshortin e saj pas një konflikti në Kurbin në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se...

Arrestimi i gruas që qeshi kur kaloi Rama/ Ironizon Hasa: Kemi dy lajme të mira
Politikë 20:15 - 29 Tetor, 2020

Arrestimi i gruas që qeshi kur kaloi Rama/ Ironizon Hasa: Kemi dy lajme të mira

Ditën e djeshme në media u raportua se një grua ishte arrestuar nga policia, pasi kishte qeshur me të madhe kur kishte kaluar kryeministri Edi Rama....

Gazetari thirrje të fortë/ Mos përmendni emra të personave në kampin sirian, një grua u gjet e therur
Sociale 23:08 - 27 Tetor, 2020

Gazetari thirrje të fortë/ Mos përmendni emra të personave në kampin sirian, një grua u gjet e therur

Gazetari shqiptar Taulant Kopliku, deklaroi mbrëmjen e sotme se nuk duhet të përmenden emra kur flitet për personat që ndodhen në kampet siriane. Duke folur për...

Kronika 10:43 - 27 Tetor, 2020

35-vjeçarja dhunon ish-partnerin dhe i thyen telefonin/ Arrestohet nga policia

Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-partnerit të saj. Sipas policia ajo...

Aksident në Librazhd/ Gjendet në greminë një grua e huaj
Kronika 22:22 - 23 Tetor, 2020

Aksident në Librazhd/ Gjendet në greminë një grua e huaj

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se është aksidentuar një shtetase e huaj, e cila është e pa identifikuar nga...

Gruaja në Elbasan bie në pus/ Zjarrëfikësja drejt vendngjarjes
Kronika 19:33 - 23 Tetor, 2020

Gruaja në Elbasan bie në pus/ Zjarrëfikësja drejt vendngjarjes

Një grua ka rënë brenda një pusi në fshatin Mirakë të Elbasanit. Zjarrfikëset janë nisur drejt vendngjarjes, ndërkohë që ende janë të paqarta rrethanat. Policia njofton...

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Përplaset keq makina
Kronika 19:04 - 16 Tetor, 2020

Makina përplas për vdekje një grua në aksin Elbasan- Peqin

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan- Peqin, në fshatin Përparim. Mësohet se shtetasi E.S., 43 vjeç, banues në Durrës,...

Sociale 17:08 - 11 Tetor, 2020

Historia e dhimbshme e 33 vjeçares/ Vëllai më tërhiqte zvarrë sepse u divorcova, vjehrri shikonte dhe qeshte

Një grua 33 vjeçare ka rrëfyer historinë tronditëse të jetës së saj, dhe vuajtjet vuajtjet që ish-burri i saj i ka bërë të përjetojë për vite...

Politikë 14:09 - 5 Tetor, 2020

Foto-“Rama ik, o hajdut”/ Gruaja pret kryeministrin jashtë Kuvendit dhe shpërthen në të shara

Kryeministri Edi Rama ka folur me gazetarët pasi doli nga salla e Kuvendit. Teksa Rama fliste nisën disa të bërtitura nga jashtë. Ishte një grua që...

Kronika 11:10 - 4 Tetor, 2020

E dënuar me 6.8 vite burg/ Ekstradohet nga Greqia në Tiranë, 43 vjeçarja

Vijon bashkëpunimi mes Interpol Tirana dhe homologëve, për kapjen, arrestimin dhe ekstradimin e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Nga Interpol Tirana u bë ekstradimi nga...

Nga Bledi Mane/ Një grua bërtet rrugëve të Tiranës
Aktualitet 16:46 - 1 Tetor, 2020

Nga Bledi Mane/ Një grua bërtet rrugëve të Tiranës

*** Fëshfëritja e gjetheve të tetorit shtangu, të paktët zogj të vjeshtës ngjirën cicërimat, trafiku i rënduar i metropolit fiku semaforët, mileti hoqi maskat nga goja...