Connect with Us

All posts tagged "grim"

Aktualitet 18:09 - 12 Qershor, 2019

2 orë për të bërë grimin/ Blerina Braka i nxjerr sekretin këngëtarit të njohur

Ditën e sotme këngëtarja Blerina Braka dhe Shpat Kasapi kanë qenë të ftuar specialë në emisionin e Rudinës ku kanë folur për detajet e klipit më...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Mars, 2019

“U grimova me makijazhin e mamit!” Olsi Bylyku tregon pse fshiu klipin, por ne e gjetëm!

Nuk e dinim por përpara se të vinin me projektin e tyre “Si të flas”, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama kishin bërë një tjetër këngë bashkë....