Connect with Us

All posts tagged "grida"

Politikë 22:34 - 10 Janar, 2020

Grida Duma për Bashën/ “Ka absolutisht komunikim, por unë jam me bindjen…”

Anëtarja e kryesisë së Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur për marrëdhënien me kreun e PD, Lulzim Basha, në mbrëmjen e sotme, për emisionin “Kjo javë”,...

Kryesore Show Biz 12:14 - 9 Mars, 2019

“E qelbe fare”/Grida Duma “revoltohet” nga pyetja e moderatorit gjatë emisionit

E ftuara speciale sot në ” Xing me Ermalin” do të jetë ish deputetja Grida Duma ku do të pyetet nga moderatori për shumë gjëra rreth...

Kryesore Show Biz 11:25 - 9 Mars, 2019

“Çfarë mendon për Elisa Spiropalin?”/ Rrëfehet Grida Duma

Ajo konsiderohet një nga politikanet më të bukura shqiptare dhe shpesh ka vendosur të flasë për jetën e saj private. Grida Duma është sot një nga...

Aktualitet 12:03 - 20 Dhjetor, 2018

Foto- Nga goditja e Ramës me vezë, te veshja e Grida Dumës/ Çfarë nuk u pa sot në parlament

Rikthimi i opozitës në parlament pas disa muajsh, ka qënë i zhurmshëm dhe me tensione të forta. Që në nisje të seancës plenarë, kreu i PD,...

Aktualitet 13:57 - 19 Dhjetor, 2018

Foto/ Grida Duma më seksi se kurrë, në një aktivitet “mondan”

Për deputeten e Lulit, Grida Duma të qënit “deputetja më seksi”, duket se është puna e saj primare. Nuk ka rëndësi aktiviteti apo vendi, në të...

Aktualitet 20:12 - 4 Dhjetor, 2018

Salianji: Nuk shkojmë në Parlament se nuk ka çështje të ndjeshme/ E ndjeshme vetëm G.D.-ja?

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, gjatë një prononcimi për News 24 ka thënë se PD-ja nuk është në bojkot, por në një marrëdhënie të kushtëzuar...

Aktualitet 22:50 - 22 Nentor, 2018

Manastirliu ‘shuplakë’ Dumës/ Je grua nuk të shkon agresiviteti, hajde në parlament

Mbrëmjen  e sotme në studion e emisionit “Open” në Top Channel ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka debatuar ashpër me deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma....

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe deputetja Grida Duma
Aktualitet 12:23 - 22 Nentor, 2018

Revoltohet profesori i njohur/ Braktis takimin e Bashës kur merr fjalen Grida

Opozita e bashkuar ka zhvilluar sot një bashkëbisedim për buxhetin 2019 me perfaqësues të biznesit, ekspertë, gazetarë e grupe interesi, ku deputetë të opozitës kanë bërë...

kryetari i pd, lulzim basha, deputeti i pd, ervin salianji
Aktualitet 22:56 - 9 Nentor, 2018

Zbulohet kush e rrahu deputetin e Lulit/ CNA.al gjen autoren e dyshuar

Ditën e sotme deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në “Një ditë me Dojnën”, rubrikën e “Pop Culture” në Top Channel ka pohuar se është rrahur...

Aktualitet 09:53 - 28 Shtator, 2018

Histori erotike në parlament?/ Qytetarët “masakrojnë” Gridën  

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma mbrëmjen e djeshme ka qënë e ftuar në emisionin “Open” me Eni Vasilin në Top Channel. Deputetja e Lulit, Duma...

Aktualitet 23:17 - 18 Shtator, 2018

Grida Duma rrëfen për suksesin/ “Është teknikë, unë jam stërvitur fort“

Deputetja e listës së Bashës, Grida Duma në një takim me të rinjtë e Durrësit ka treguar se si ka arritur t’ja dalë në jetë e...

Satire Politike 13:39 - 13 Qershor, 2018

Sihariq! Enno përmbyll planin e shpëtimit kombëtar

Dje nuk ishte një ditë e zakonshme. Enno u zgjua gjithë hare. Teksa rruhej vershëllente para pasqyrës dhe kur mbaroi i shkeli syrin vetes, pastaj dy...

Kryesore 15:28 - 8 Maj, 2018

“Saimir Tahiri përdor kode mafioze”/ Grida Duma i dërgon një mesazh

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma i është rikthyer sërish sot çështjes së ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Pas deklaratës së disa ditëve më parë nga...

Aktualitet 23:03 - 19 Prill, 2018

Përmendet Grida pas sulmit nga Tahiri/ Akuza Ramës

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka ndërhyrë me anë të një lidhje telefonike në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, ku po flitej për...

Politikë 21:44 - 29 Mars, 2018

Taksa për banesën/ Bushati: Të përballueshme. Duma: Shqiptarët po zhyten në varfëri

Në emisionin “Studio e hapur” në News24, mbrëmjen e sotme, temë diskutimi është taksa e banesës që do të vendoset prej 1 prillit për qytetarët shqiptarë,...

Kryesore 14:49 - 1 Mars, 2018

Cili është imazhi i politikanëve ?!

Politikanëve të të gjitha rracave, majtas apo djathtas, ka filluar tu hapet oreksi me padi nëpër gjykata, megjithëse në shumicë absolute, paditë e tyre janë rrëzuar,...

Nen Kryesore 1 11:40 - 1 Mars, 2018

Kur e ha turpin me bukë

Po bëhen gati tre javë nga publikimi i një video-skandali, ku deputeti demokrat Ervin Salianji u kap në komunikim me G.D. Një video e filmuar nga...

Opinione 09:08 - 19 Shkurt, 2018

Është skandal erotik?

Nga Naum MARA * Seksi shet jo vetëm lajmet, por thuajse çdo lloj produkti në botë. Nuk mund të jetë ndryshe. Si na e ka mësuar...

Aktualitet 16:49 - 13 Tetor, 2017

Video-Grida Duma ia kalon Nard Ndokës / Firence në Lindjen e Largët

Sot në orët e pasdites ka folur dhe ka shkëlqyer si gjithmonë me sharmin e saj politikanja, stari i PD-së, Grida Duma Shqina. Duke mbajtur fjalën...

Aktualitet 20:48 - 18 Shkurt, 2017

Vijon protesta e PD/ Grida Duma, turni i tretë në çadër

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PD, Grida Duma, ka deklaruar se reagimi i opozitës do të vijojë deri në një periudhë të pacaktuar, derisa kryeministri...

Aktualitet 17:40 - 17 Shkurt, 2017

Protesta e PD/ Duma: Do jetë madhështore dhe paqësore!

Sekretarja për Marrëdhënien me Publikun në PD, Grida Duma, konfirmoi se protesta e së nesërmes do të jetë paqësore dhe madhështore. Në një intervistë të dhënë...

Aktualitet 09:26 - 13 Shtator, 2016

Skandali/Kur opozita tallet me maturantët

Maturantët prej disa ditësh kanë filluar aksionin e tyre duke kontestuar listat e shpallura nga Ministria e Arsimit. Sipas maturantëve këto lista dhe formula e përdorur...

Aktualitet 18:42 - 17 Prill, 2016

Kur përqafohen Grida dhe Ylli…

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani dhe Sekretarja për Marrëdhinet me Publikun në PD, Grida Duma, janë fotografuar duke u përqafuar nga fotografi Endrit Mërtiri gjatë një aktiviteti...