Connect with Us

All posts tagged "graciano tagani"

Në një lidhje me balerinin e njohur/ Moderatorja tregon gjithçka me një koment
Showbizz 22:45 - 25 Maj, 2021

Në një lidhje me balerinin e njohur/ Moderatorja tregon gjithçka me një koment

Moderatorja Argjira Spanca dhe balerini i njohur Graciano Tagani janë në një lidhje dashurie. Dyshja e kanë konfrimuar lidhjen pak ditë më parë në emisionin “E...

E pyesin nëse do t’i dërgonte prindërit në azil/ Graciano Tagani: Turp i zotit, kur të vdisja unë…
Showbizz 17:50 - 18 Tetor, 2020

E pyesin nëse do t’i dërgonte prindërit në azil/ Graciano Tagani: Turp i zotit, kur të vdisja unë…

Balerini i njohur, Graciano Tagani, ka qenë i perë ndaj një pyetje që i është bërë për prindërit. Ai është pyetur në rubrikën “Trotuar” të së...