Connect with Us

All posts tagged "Golden Globe"

Lajme 20:09 - 6 Janar, 2020

“Mjaft me fjalime politike”/ Ricky Gervais thumbon fituesit në Golden Globe

Aktori dhe komediani i famshëm, Ricky Gervais, në ceremoninë e djeshme të çmimeve Golden Globe, u kërkoi aktorëve që të mos bëheshin aq politikë gjatë fjalimeve,...

Kultura 18:22 - 6 Janar, 2020

Ceremonia “Golden Globe” 2020/ Lista e plotë e fituesve

Është realizuar ceremonia madheshtore e 77-të e Golden Globe, e cila mblodhi artistët më të mirë të kinematografisë amerikane dhe por edhe ndërkombëtare, për të nderuar...