Connect with Us

All posts tagged "goditje me thikë"

Bota 15:34 - 3 Janar, 2020

Vrau dy persona me thikë në Paris/ Pushkatohet nga policia

Një burrë ka goditur me thikë një numër kalimtarësh duke lënë dy persona të vdekur në një park afër Parisit, dhe më pas është pushkatuar nga...

Bota 10:23 - 29 Dhjetor, 2019

Tragjedia që tronditi New Yorkun/ 5 hebrenj u goditen me thikë gjatë festës fetare

Pesë hebrenjë janë plagosur dje në New York në kohën kur po zhvillonin një festë në shtëpinë e një rabini, si pasojë e një sulmi me...