Connect with Us

All posts tagged "Gjyste Vulaj"

Kryesore Show Biz 10:30 - 27 Korrik, 2019

Wow/ Këngëtarja shqiptare zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar Gjyste Vulaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Këngëtarja shpesh herë publikon foto dhe...

Aktualitet 00:00 - 19 Janar, 2018

“Uraganet shqiptare”, e pabesueshme që këto dy femra janë nënë e bijë

Të jesh fëmija i një prindi të famshëm dhe që njihet nga shumë persona, mund të ketë mjaft anë pozitive, përfitime të drejtpërdrejta, por njëkohësisht edhe...

Showbizz 22:50 - 5 Mars, 2017

Video-Gjyste Vulaj lë nam/ Për pak nxjerr “zogun” në videoklip

Këngëtarja Gjyste Vulaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sonte bëjmë nam”. Ajo këtë projekt muzikor e ka shoqëruar edhe me...

Showbizz 17:44 - 31 Janar, 2016

Gjyste Vulaj goditet nga i biri

Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Ky i fundit ka qenë shkaktar që...

Showbizz 16:40 - 28 Nentor, 2015

Gjyste Vulaj puthet në buzë me një femër (Foto)

Një foto e nxehtë është postuar sot në facebook nga Gjyste Vulaj. Këngtarja shihet duke u puthur me një femër, ndonëse nuk kuptohet se cila është. Ajo...